“Niesamowita ryba”
Grill Vucko — recenzja

Grill Vucko
Nr 22 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy jedzenie w tym miejscu. Szczególnie ryby. Przemiła obsługa menu w języku polskim i przystępne ceny

Dziękujemy, owie3ka293

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie przy samej promenadzie! Skusiła nas duża ilość gości, i był to strzał w 10. Polecam dobra rakija na start gratis, obsługa w języku polskim.

1  Dziękujemy, 787krystianw
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka przy samej plazy bardzo miła obsługa. Dużym udogodnieniem jest ze rozumieją w języku polskim☺️
Porcje adekwatne do ceny i bardzo smacznie ☺️

1  Dziękujemy, 895monikal
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

byliśmy w 12 osób jedzenie znakomite wszystkim wszystko bardzo smakowało;) obsługa rewelacyjna Józek super facet mówiący po Polsku;) poczęstunek Rakija na dwie nóżki dziękujęmy będziemy tam wracać

Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zasugerowałem się wysokimi ocenami i dużą ilością gości...
Żałuję! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Ośmiornica twarda jak podeszwa, nie da się jeść.
Krewetki na szaszłykach były koktajlow, mimo że na zdjęciu w menu są zupełnie inne.
... I obsługa... niby przyjacielska, dobrze mówiąca po Polsku, częstująca na początku Rakiją (chyba celowo, żeby klient nie zorientował się, że jest bezczelnie oszukiwany). Tak naprawdę bezczelna, nadęta, wręcz chamska, kierująca się zasadą: mamy knajpę w dobrym miejscu, więc czego byśmy nie podawali, głupi turyści i tak muszą zapłacić, a jak nie to ich postraszymy...

Zmarnowany wieczór. Wyszlismy z "restauracji" głodni a rachunek nie był mały - większości dań nie dało się jeść.
Obsługa reklamacji nie przyjmuje... Jesteś turystą, więc prawdopodobnie tu szybko nie wrócisz, a na Twoje miejsce przyjdą inni zachęceni wysoką oceną (nie mam pojęcia skąd ta ocena, ale ja też się tym Zasugerowałem :( ).

Jeszcze raz odradzam, to miejsce jest okropne!!!

Dziękujemy, Bartłomiej M

Grill Vucko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Grill Vucko? Podziel się wrażeniami!