“Riwiera Makarska jest uboga w dobre konoby”
Hrpina — recenzja

Hrpina
Nr 3 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z Peljesacem jest raczej słabo ale jest kilka wyjątków , do takich należy konoba Harpina . Przesympatyczny kelner Chris powitał nas likierem wiśniowym i pistacjowym , Shamrock dostał wodę .
Potem entree w postaci specjałów lokalnych , sery, szynka , sałatka z octopusa- pycha . Ja zamówiłem kawał mięcha a szefowa zielone risotto z krewetkami . Do tej pory byliśmy pewni , że najlepszą chorwacką konobą jest Breanowič na Peliesacu . Tam mistrzowsko gotuje Mari . Jednak może to się zmienić ....

No to jak stwierdziła Szefowa , czad . Mamy remis, prezentacja , pomysł na smaki , plasuje szefa kuchni na szczycie .
Steak sam w sobie , delikatny , stawiający lekki opór przy gryzieniu ! Chciało by się krzyknąć - to jest to !
I na konie papierek lakmusowy , kawa poprawna dobra - na konie POLECAM .
Spotkanie warte .....,,,

Dziękujemy, robertsX2120UF

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Makarskiej polecam odwiedzić to miejsce. Fantastyczne jedzenie, polecam steki nie jadłem nigdy lepszego wszytko podane bardzo ładnie prawdziwe arcydzieło jedzenia.

Dziękujemy, 612piotrp
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, klimatyczny wystrój, przepyszne jedzenie i profesjonalne podejście do klienta.
Gorąco wszystkim polecamy !!!
Najlepsza restauracja w Makarskiej.

Dziękujemy, 983klaudias
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wizyta w tej restauracji to prawdziwa celebracja jedzenia. Na początek miła niespodzianka w postaci powitalnego drinka.
Wybraliśmy owoce morza porcje dla dwojga - jedzenie przepyszne, porcja bardzo duża.
Na koniec zamówiłem jeden kieliszek rakiji - miłą niespodzianką było niedoliczenie go przez kelnera do rachunku :)

Obsługa na wysokim poziomie.

Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Karpiu92
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre posilki i mila obsługa. Pozytyw wielki. Miejsce godne polecenia i wybrania sie na kolacje. Ale po 19 bardzo duze kolejki mozna sprobowac zarezerwować stolik

Dziękujemy, Mateusz C

Hrpina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Hrpina? Podziel się wrażeniami!