“. Prawdziwa celebracja jedzenia ”
Hrpina — recenzja

Hrpina
Nr 3 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Makarskiej polecam odwiedzić to miejsce. Fantastyczne jedzenie, polecam steki nie jadłem nigdy lepszego wszytko podane bardzo ładnie prawdziwe arcydzieło jedzenia.

Dziękujemy, 612piotrp

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, klimatyczny wystrój, przepyszne jedzenie i profesjonalne podejście do klienta.
Gorąco wszystkim polecamy !!!
Najlepsza restauracja w Makarskiej.

Dziękujemy, 983klaudias
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wizyta w tej restauracji to prawdziwa celebracja jedzenia. Na początek miła niespodzianka w postaci powitalnego drinka.
Wybraliśmy owoce morza porcje dla dwojga - jedzenie przepyszne, porcja bardzo duża.
Na koniec zamówiłem jeden kieliszek rakiji - miłą niespodzianką było niedoliczenie go przez kelnera do rachunku :)

Obsługa na wysokim poziomie.

Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Karpiu92
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre posilki i mila obsługa. Pozytyw wielki. Miejsce godne polecenia i wybrania sie na kolacje. Ale po 19 bardzo duze kolejki mozna sprobowac zarezerwować stolik

Dziękujemy, Mateusz C
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja jaką udało nam się odwiedzić w Chorwacji, przemiła obsługa, super wystrój, odpowiedni czas oczekiwania na posiłek, dania wyglądają jak dzieła sztuki, mistrzostwo, idealny cudowny, smak, dziękujemy:))

Dziękujemy, Aguslawa

Hrpina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Hrpina? Podziel się wrażeniami!