“GENIALNIE !!!”
Konoba Kalalarga — recenzja

Konoba Kalalarga
Nr 10 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Mega miejsce na zjedzenie obiadu, kolacji. Fajny klimacik konoby, sporo ludzi, często trzeba rezerwować stolik. Obsługa genialna, doradza co warto zjeść danego dnia, wszyscy posługują się językiem angielskim. I wisienka na torcie - jedzenie jest obłędne i warte każdych pieniędzy !!!
Czarne rizotto, krewetki, stek z rekina i stek z ryby piły były przepyszne. Porcje też dosyć duże. Zawsze wychodziliśmy najedzeni.
Polecam wszystkim którzy trafią w tą wąską uliczkę na starówce :)

Dziękujemy, barteczekPOL

Zrecenzowano 10 września 2019

Wspaniałe miejsce, niezwykle klimatyczne. To, co dostępne jest do jedzenia zależy od tego, co zostało złowione danego dnia. Wszystko było świeże i pyszne, rybki rozpływały się w ustach. Obsługa niezwykle pomocna i serdeczna. Gorąco polecam to miejsce!

Dziękujemy, Cebulowagrazyna
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy czarne risotto i fileta wieprzowego z prosciutto i serem. Risotto oceniamy 10/10 a fileta 9/10. Na przystawkę dostaliśmy również chleb, który był bardzo dobry. Kelner był bardzo miły i pomocny. Czas oczekiwania na posiłki wyniósł około 1h. Gorąco polecamy!

Dziękujemy, anastravell
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja umiejscowiona na starówce w wąskiej uliczce. Mix owoców morza bardzo dobry, czarne risotto bardzo smaczne, danie dnia ryba w sosie nie pamietam ktora dobra ale nie na całe danie

Dziękujemy, bartlomiejw158
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre steki wołowe! podane z warzywami z grilla i grubymi frytkami Dla 2 osób plus piwo 300 kun! PYCHA! POLECAM pomimo troszkę dłuższego czasu oczekiwania

Dziękujemy, mariola90

Konoba Kalalarga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Kalalarga? Podziel się wrażeniami!