“Po stokroć warto!”
Konoba Kalalarga — recenzja

Konoba Kalalarga
Nr 10 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Wspaniałe miejsce, niezwykle klimatyczne. To, co dostępne jest do jedzenia zależy od tego, co zostało złowione danego dnia. Wszystko było świeże i pyszne, rybki rozpływały się w ustach. Obsługa niezwykle pomocna i serdeczna. Gorąco polecam to miejsce!

Dziękujemy, Cebulowagrazyna

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy czarne risotto i fileta wieprzowego z prosciutto i serem. Risotto oceniamy 10/10 a fileta 9/10. Na przystawkę dostaliśmy również chleb, który był bardzo dobry. Kelner był bardzo miły i pomocny. Czas oczekiwania na posiłki wyniósł około 1h. Gorąco polecamy!

Dziękujemy, anastravell
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja umiejscowiona na starówce w wąskiej uliczce. Mix owoców morza bardzo dobry, czarne risotto bardzo smaczne, danie dnia ryba w sosie nie pamietam ktora dobra ale nie na całe danie

Dziękujemy, bartlomiejw158
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre steki wołowe! podane z warzywami z grilla i grubymi frytkami Dla 2 osób plus piwo 300 kun! PYCHA! POLECAM pomimo troszkę dłuższego czasu oczekiwania

Dziękujemy, mariola90
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tej restauracji. Sugerowałem się pozytywnymi opiniami na tym portalu niestety sam muszę dodać ocenę mniej niż 0! Nie dość że obsługa tak jakby o nas zapomniała aż w końcu 4 osoby po godzinie czasu(przy małym natężeniu ludzi)doczekały się swojej porcji krewetek które były po prostu słabe ale to bardzo SLABE! Aż w końcu po godzinie i 20 min grzecznie spytałem się co z moim daniem (zamówiłem osła w sosie z czerwonego wina) usłyszałem że jeszcze dwie minuty. Po kolejnych 20min ponownie się spytałem co z moim daniem i usłyszałem wspaniałe "sory" bez żadnego wytłumaczenia bez informacji ze może nie mają tego osła nic kompletne zero informacji w końcu. Obsługa knajpy bardzo niekompetentna nie potrafiła wytłumaczyć mi zaistniałej sytuacji (kompletnie mieli to gdzieś że po prawie dwóch godz nie zostałem obsłuży). Na koniec zaistniałej sytuacji chciałem rozmawiać z osobą która jest szefem tej knajpy albo osoba kompetentna żeby to wyjaśnić oczywiście usłyszałem że nie ma takiej osoby itp. Aż w końcu gdy kelner usłyszał że przyszedłem tu sugerując się komentarzami na tym portalu i jestem strasznie rozczarowany poszedł sobie wrócił po ok 10 min przeprosił za zaistniałą sytuacje i nie kazał płacić za kolacje. Podsumowując jedzenie na 2/5 oczekiwanie na jedzenie 1/5 obsługa <0/5

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Bartek B

Konoba Kalalarga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Kalalarga? Podziel się wrażeniami!