“Prawdziwa uczta”
Restoran Susvid — recenzja

Restoran Susvid
Nr 20 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Najdroższe miejsce, które odwiedziliśmy podczas pobytu w Makarskiej, ale było warto. Grillowane mięsa, kalmary, jagnięcina, rybny talerz - wszystko smakowało wyśmienicie! A do tego najlepsza na świecie obsługa kelnerska! Pan kelner nas oczarował - ugościł najlepiej jak umiał. Na koniec poczęstował nas deserem i oczywiście rakiją ;)

Dziękujemy, anazofia

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przeciętne, np. zamówiony deser „fruits” okazał się maleńkim pucharkiem pokrojonego arbuza polanego jakimś alkoholem, o którym nie było słowa w karcie. Bardzo długi czas oczekiwania i brak możliwości płatności kartą poniżej 150 kun!!! W dzisiejszych czasach to niewyobrażalne. Bardzo słaba obsługa w połączeniu z przeciętnym jedzeniem. Zdecydowanie odradzam wizytę w tym lokalu.

Dziękujemy, 675_ukasza
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie z żoną i siostrą przy wejściu zapytaliśmy o możliwość płatności kartą.
Niestety przy proszeniu o rachunek zmuszeni zostaliśmy do zapłaty gotówką ponieważ nie zamówiliśmy żadnego jedzenia, usłyszeliśmy: "no eat no card"
Obsługa bardzo nieuprzejma, gdy zapytałem o dostęp do WiFi Pan odpowiedział: "no eat no wifi".
Za 3 duże piwa 2 mała i jedno bezalkoholowe zapłaciliśmy 23 EUR. Nie piłem wszesniej tak drogiego piwa, które w markecie wypity lokals jest za 7 kun.
Odradzam ten lokal!

Dziękujemy, radamus
Zrecenzowano 2 września 2018

Bardzo pyszne grillowe dania, ale niestety nieco drozej od konkurencji. Przeto warte polecenia. Obsluga bardzo mila i zyczliwa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Waldemar J
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy mix mięsny z grilla i zupę krewetkową.Innego dnia grillowane krewetki. Przepyszne. Polecamy

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Paweł K

Restoran Susvid — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restoran Susvid? Podziel się wrażeniami!