Niezapomniane widoki

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
leszeks101
Lublin
Piękne widoki warte swojej ceny

Na parasailing zdecydowaliśmy się jeszcze przed wyjazdem do Chorwacji. Widoki cudowne. Atrakcja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018
Adrian B

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

300 kun za 600m liny to naprawdę niewygórowana cena. A widoki i wspólne przeżycia - niezapomniane. Trochę za mało adrenaliny, lecz cisza w górze i inne spojrzenie na piękno wynagradza wszystko. Łódź która nas ciągnęła - śmigała po falach dodając uroku całości.

Dziękujemy, leszeks101
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na parasailing zdecydowaliśmy się jeszcze przed wyjazdem do Chorwacji.
Widoki cudowne. Atrakcja zdecydowanie warta swoje ceny, płaciliśmy około 300zl za dwie osoby (400m).
Przy wznoszeniu lekka adrenalina, a później już podczas lotu czysty relaks.
Minusem jest na pewno twarda uprząż przez co siedzenie jest mega niewygodne.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adrian B
Zrecenzowano: 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne widoki polecam warto wziąć ze sobą telefon żeby porobic sobie zdjęcia już z góry, cena 450 kun za najwyzsza wysokość 500 m

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, dankoo94
Zrecenzowano: 10 września 2017

Atrakcja bardzo rozchwytywana. I ja dałem się namówić z córką - nie żałujemy. Z góry piękne widoki na całą Makarską, nawet na łódce trochę popływaliśmy, bo razem z nami były 3 pary. Będzie co wspominać!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Kwasny
Zrecenzowano: 25 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pomimo leku wysokość, dałem sie znowu namówić na parasaling.. ale nie żałuje ;) Piękne widoki pozostaną na zawsze w pamięci !!:)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 326arkadiuszm