“Gorąco polecam!”
Street Food La Strada — recenzja

Street Food La Strada
Zrecenzowano 5 września 2019

Jesteśmy w tej restauracji już drugi raz, a od razu przywitano nas z dużym uśmiechem na ustach! Wyśmienite jedzenie, wspaniała obsługa. Wszystko na plus

Dziękujemy, Weronika J

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tu razem z rodziną i wszystko było pyszne oraz zgodne z obrazkami. Obsługa bardzo miła. Ceny są przystępne.

Dziękujemy, maciej241
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, idealnie przyprawione i przystępne cenowo w porównaniu do innych knajp w okolicy. Luźna miła atmosfera, przyjazna obsługa

Dziękujemy, 807kacperp
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne !! Frytki obłędne.. duże porcje. Polecam wszystkim turystom ! Na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, Aleksandra C
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, przepyszne domowe burgery, próbowaliśmy cheese i vege. Przystępne ceny, obłędne desery - domowe tiramisu, panna gotta i ciasto cytrynowe. Największym hitem są jednak frytki/pieczone ziemniaczki! Obłęd!

Dziękujemy, Kajetan G

Street Food La Strada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Street Food La Strada? Podziel się wrażeniami!