Zrecenzowano: 3 września 2017

Spędzaliśmy wakacje w zeszłym roku w tym hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po opiniach przeczytanych w internecie trochę się obawialiśmy ale po dotarciu na miejsce byliśmy mile zaskoczeni. Na duży plus przede wszystkim położenie. Hotel na piękną, prywatną zatokę i zielone otoczenie. Pokoje z widokiem na morze, nieco skromne ale czyste (codziennie sprzątane) i klimatyzowane. Obsługa bardzo miła. Jedzenie smaczne. Hotel bardziej dla osób lubiących spokój. Jeśli ktoś oczekuje luksusu z super basenem to niech szuka czegoś innego.
Centrum miasta Hvar oddalone ok. 25 min spacerem wzdłuż malowniczego wybrzeża.

Termin pobytu: październik 2016
6  Dziękujemy, Szymon K
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Położony w spokojnej okolicy. Hotel czasy świetności ma za sobą, ale w zupełności wystarcza. Mieszkaliśmy w części hotelu o nazwie "Oliwka", odmalowany, nowa klima cóż więcej potrzeba. All inclusive i bezpłatne leżaki to super rozwiązanie!
Jedzenie może i mało zróżnicowane, ale zawsze można wyszukać coś dla siebie. Różne rodzaje mięsa, warzywa, obfitość owoców oraz świetne lody . Niedaleko bo jakieś 20 min spacerem od hotelu jest centrum miasta tętniące nocą. Hotel położony w spokojnej okolicy dlatego są dogodne warunki dla wypoczynku. Dużym plusem jest deptak wzdłuż wybrzeża. Polecamy odwiedzić domowy browar położony niedaleko tunelu w drodze do miasteczka. Cudowne czyste morze (nawet w zatoce miasteczka) oraz piękne zachody słońca. Obsługa miła a pokoje czyste. Wakacje za 2500 z All to odpowiednia cena do warunków jakie zastaliśmy. Wartością dodaną jest super rezydentka Pani Basia. My jesteśmy zadowoleni z warunków jakie otrzymaliśmy w tej cenie !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy w części o nazwie Oliwka z bocznym widokiem na zatoke gdzie słońce pojawiało się na balkonie dopiero późnym popołudniem.
Termin pobytu: lipiec 2017
5  Dziękujemy, Iwona_i_Krzysiek
Zrecenzowano: 4 lipca 2017

W spokojnej okolicy z All inclusive i bezpłatny leżakami co jest super !
Jedzenie może i mało zróżnicowane ale zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie. Nie daleko bo jakieś 6 min spacerem od centrum więc miasto mamy na wyciągnięcie ręki a hotel spokojnie położony więc na wypoczynek. Cudowne czyste morze co mnie urzekło i te zachody słońca.....Obsługa pomocna i miła a pokoje czyściutkie. Ludzie jak chcecie super hotel to wydajcie na 12 dni 4500 zł a nie 2500 zł. Ja jestem zadowolona z warunków jakie otrzymałam w tej cenie !!!

Termin pobytu: lipiec 2017
7  Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 3 września 2016

Mogę spokojnie polecić pokój w segmencie Rozmaryn. Pokój dziennie sprzątany, pościel i ręczniki bielutkie i wymieniane dwa razy w czasie 10 dniowego pobytu. Łazienka moze nie super nowoczesna ale czysta. Zresztą każdą ewentualną niedogodność wynagrodzi widok z okna. Cudowna zatoka i jeszcze piękniejsze zachody słońca. Na płazy bezpłatne leżaki co jest bardzo wygodne. Obsługa bardzo sympatyczna, przyjazna i pomocna. Jedyny minus to kuchnia. Jedzenie dobre ale bardzo monotonne. Wprawdzie myśle ze każdy znajdzie coś dla siebie ale na poznawanie nowych smaków nie ma co liczyć. Hotel położony jest dość daleko od centrum wiec jesli ktoś szuka ciszy i spokoju to je znajdzie natomiast na tzw. Nocne życie raczej tutaj nie ma co liczyć. Ja jednak z przyjemnością wróciłabym w to miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pawilon Rozmaryn ma chyba najlepszy widok z balkonów
Termin pobytu: sierpień 2016
3  Dziękujemy, Konwalije
Zrecenzowano: 1 września 2016

Od czego by tu zacząć... Pokój jak pokój. Luksusów może niema ale jak na 2,5* to jest super. Raczej standard: łóżko, telewizor, klimatyzacja. W łazience zamiast wanny mógłby być prysznic. Ale tak to super. Sprzątane codziennie. Ręczniki wymieniane dwa razy na turnus. tak samo jak i pościel. Ale nie jedzie się na wakacje aby siedzieć cały czas w pokoju.
Jeżeli chodzi o jedzenie to dość zróżnicowane i naprawdę smaczne. Tyle opinii negatywnych co się naczytaliśmy na temat jedzenia to tak naprawdę nie pokrywa się z rzeczywistością.
Śniadania faktycznie monotonne ale jest duży wybór i nie trzeba codziennie jeść tego samego.
Obiady i obiadokolacje naprawdę smaczne. Dania co prawda się trochę powtarzały ale niema powodów do narzekań.
Położenie super bo nad samym morzem. Plusem jest to że leżaki są bezpłatne. Woda jest cudowna. Czyściutka.
Jeden bardzo duży minus to basen. Woda w nim zimna bo znajduje się pod zadaszeniem. w dodatku woda w nim jest tak samo słona jak i w morzu.
Polecamy!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje w domu KADULJA. Piękny widok na plaże
Termin pobytu: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, anecia1821