Crikvenica

“Polecam”
Gostionica ZRINSKI — recenzja

Gostionica ZRINSKI
Nr 4 wśród 50 Restauracje (Crikvenica)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Owoce morza, Chorwacka, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoita micha w bocznej uliczce.Mięsiwa i owoce morza smaczne.Ceny normalne,chorwackie.Polecam.

Dziękujemy, azrael1970

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest zlokalizowana nieco na uboczu głównej promenady. Jednak warto zejść z głównego traktu - to tylko ok. 30 m. Obsługa bardzo przyjazna. Każdy szczegół potrawy wyjaśni i zaproponuje opcje. Jedliśmy carpaccio i kotlet z piersi kurczaka. Niby zwykle dania, ale jakże smaczne. Wszystkie dodatki: frytki, pieczywo już w cenie, która była sporo niższa niż za podobne dania na promenadzie. Polecam gorąco.

Dziękujemy, Monaco50
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super, obsługa miła i znająca doskonale język angielski oraz niemiecki. Dania przyrządzone doskonale trafiły w nasz gust. Polecamy ryby i owoce morza.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrr553
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce 2 razy. Za każdym razem przemiła obsługa. Zamówiłam razem z mężem polecane grillowane kalmary. Nie nasz smak. Mąż zjadł 4 ja tylko 1. Kelner przyszedł i pytał się czy wszystko w porządku., ponieważ nie zjedliśmy. Potem przyniósł rachunek i policzone tylko jedne kalmary z dwóch. Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką sytuacją. Oczywiście zapłaciliśmy za dwie bo to nie ich wina ,że kalmary nam nie przypadły. Za drugim razem byla rybka. Przyniósł 3rybki z kuchni i kazał wybrać. Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Polecam !

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Bardzo dobre jedzienie, owoce morza świeże i najwyższej jakości. Profesjonalna i miła obsługa. Pyszne dodatki do dań i wspaniały zapach. Bardzo szybka realizacja zamówienia! Polecamy!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, LSP4823

Gostionica ZRINSKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Crikvenica, Primorje-Gorski Kotar County

Byłeś(-aś) w Gostionica ZRINSKI? Podziel się wrażeniami!