Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Hotel super położony, kaskadowo co zapewnia przepiękne widoki. Pokoje małe, ale czyste. Jedzenie w restauracji tj. śniadania i obiadokolacje bardzo kiepskie, natomiast w restauracji SPINAKER na plaży rewelacja. Super jedzenie i wino, a wieczorem bajeczne widoki na promenadę i marinę.
2 plaże jedna od strony zatoki gdzie są wygodne leżaki, choć dość ciasno ustawione, a druga od strony pełnego morza, kaskadowa i tutaj mnie wygodnie, ale bardziej intymnie.
Jeśli chodzi o schody- są ale to naprawdę nie jest jakiś wyczyn, a dodatkowo kursuje meleksik.
Hotel z zewnątrz już podniszczony ale i tak swym położeniem wygrywa.
Polecam bardzo.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze naprawde warto!!
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, aneta19812016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCroatiaCavtat, Manager, Hotel Croatia CavtatOdpowiedź udzielona 5 lipca 2017

Dear Mrs. Aneta,

Thank you for choosing Hotel Croatia for your vacation and for sharing the experience in our Hotel.
We are very pleased to hear you enjoyed in our hotel, in wonderful location, our restaurants and food offer and swimming areas around the Hotel.
We hope that we will greet you again in our lovely Hotel!

Best regards from sunny Cavtat,

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

przepiękne miejsce, super obsługa, hotel na wysokim poziomie, bardzo fajny piano bar z widokiem na miasto, tylko pokoje z widokiem na morze, rewelacyjny wypoczynek, blisko miasta w którym panuje spokój.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Tomasz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCroatiaCavtat, General Manager, Hotel Croatia CavtatOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2017

Dear Mr. Tomasz,

Thank you very much for your visit and your review.

We are delighted you had great holiday with us and we hope to see you here again!

Warm regards from Cavtat!

Zrecenzowano: 1 października 2016

Spędziliśmy w tym hotelu urlop w czerwcu. Hotel przepięknie położony z bardzo dobrym jedzeniem. Polecam jagnięcinę, naprawdę warto spróbować. Pycha...Do Cavtat, bardzo klimatycznego miasteczka dzieli ponad 120 schodków w dół. Fajnie się schodzi, gorzej wraca ale hotel zadbał i kursują melexy, więc można skorzystać. Na koniec pobytu niemiła niespodzianka. Podczas wymeldowania zostawiłem w pokoju dwie kurtki w szafie. Niestety już do mnie nie wróciły. To nie powinno się zdarzyć w pięciogwiazdkowym hotelu. Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, FridoPL
Zrecenzowano: 7 lipca 2016

Hotel świetnie położony, na obrzeżach Cavtatu, ale blisko do centrum miasteczka z licznymi restauracjami, barami i pubami. Przyjemny i elegancki wystrój, sprawna i uprzejma obsługa. Ładne, czyste pokoje z pięknym widokiem na Adriatyk. Na miejscu znajduje się m.in. kantor wymiany walut, bankomat oraz nieźle zaopatrzony sklep z pamiątkami. Hotel ma własną plaże, niestety betonową, do której trzeba zejść dość stromymi schodami. Można poprosić obsługę o dowóz na plażę pojazdem akumulatorowym. Na plaży restauracyjka serwująca pyszne owoce morza. Bufet śniadaniowy i kolacyjny bez zastrzeżeń. Duży wybór dań smacznie przyrządzonych. Zjedzenie dobrej kolacji z kieliszkiem lokalnego wina na tarasie, z którego rozciąga się przepiękny widok na zatokę i Cavtat, to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Hotel znajduje się blisko lotniska, ale to zaleta, nie wada.

Termin pobytu: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, Stanisław K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCroatiaCavtat, Manager, Hotel Croatia CavtatOdpowiedź udzielona 27 lipca 2016

Dear Mr. Stanislaw.

Thank you very much for your visit and your feedback.

We are glad you have enjoyed in the hotel location as well as the food in the main restaurant and beautiful sea view.

We hope to welcome you here again.

Warm regards,

Zrecenzowano: 17 lutego 2016

Hotel położony w miejscu z przepięknym widokiem. Miasteczko Cavtat do centrum 10 minut spacerkiem. Z dziećmi jeśli nie lubią kąpieli w słonym morzu to problematyczny pobyt, gdyż basen zewnętrzny jest słony, a wewnętrzny z woda mieszaną.
Mieliśmy apartament a naprawdę otrzymaliśmy dwa pokoje z drzwiami łączonymi. Jeśli rezerwujecie to tylko pokój z widokiem na morze.
W sezonie jak dla mnie to za duży tłok i brak wolnych leżaków przy basenie i na plaży. Chyba, że ktoś lubi wstawać wcześniej i zajmować miejsca przed śniadaniem:)
Pokoje sprzątane dokładnie i czyste. Prawie zero animacji wieczornych co dla niektórych może być plusem. Jeśli chcesz animację idziesz wieczorem do centrum Cavtatu, tam wieczorem zawsze coś się dzieje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rezerwować tylko pokoje z widokiem na morze.
Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Madzia201173