Bardzo ładna plaża

Najlepsze miejsce na plaże 🏖

Zrecenzowano: 27 lipca 2019
maczok
Kępno, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 045)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Ta plaża, woda, atmosfera i otoczenie sprawiają, że czujesz się jak w raju, woda jest niesamowicie czysta i wszystko to sprawia, że zapominasz o Bożym Świecie! :)

1  Dziękujemy, 89neo
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna plaża w bardzo bliskiej odległości od centrum Rovinj. Parking płatny ale nie drogi. Z parkingu do płazy jest Ok. 5 minut drogi pieszo przechodząc przez piękny park. Na plaży bardzo dużo cienia oraz wiele skalistych zejść. Lepsze wejścia do wody można wejść. Trochę biedna infrastruktora wokoło z bardzo małą ilością barów oraz toalet. Ale ze względu na krajobraz jak najbardziej polecam tą plażę.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na odpoczynek. Możliwość skorzystania ze sportów wodnych. Sporo usług gastronomicznych i barów. Na końcu półwyspu cudowny Beach Bar Auro. Gigantyczny minus za brak ogólni dostępnego prysznica ze słodka woda, aby skorzystać po wyjściu z morza.

A great place to relax. Possibility of water sports. A lot of catering services and bars. At the end of the peninsula, the wonderful Auro Beach Bar. A gigantic minus for the lack of a generally available shower with sweet water to use after leaving the sea.

Dziękujemy, maczok
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyspa jest naprawdę piękna, nam nie było dane jej zobaczyć całej, ponieważ płynęliśmy wycieczka zorganizowana z Omiś. Rejs trwał ok. 2-3 godzin w jedna stronę. Jedzenie na statku było pyszne, poza winem które było bardzo ciepłe. Na wyspie Bol, było za mało czasu dla siebie i do zwiedzania. Wypłynęłyśmy ok. 7-8 rano, a wróciliśmy 16-17 z czego sam rejs był dość długi. Dojście na plaże Zlatni Rat na nogach trwał dosyć długo, ponieważ ok. 20 minut pieszo w słońcu. Ostatni odcinek drogi szło się przez park, gdzie chroniły nas drzewa od słońca. Ilość turystów była ogromna. Jeżeli ktoś ma więcej czasu myśle, ze sama wyspa jest piękna do zwiedzania. Uważam, ze sam rejs na Zlatni Rat żeby zobaczyć nie jest zbyt dobry, ta plaża jest piękna ale jak ogląda się ja z lotu ptaka, co kosztuje dość sporo. nas wyspa nie zachwyciła. Nie było to miejsce dla nas, osobiście na taką wyprawę nie wybrałabym się jeszcze raz. miejsce jest naprawdę piękne. Woda czysta i dobre jedzenie na szybko. Jednak my widzieliśmy tylko takie zalety całej wyprawy

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, PatiDomi
Zrecenzowano: 5 października 2018

Jestem z rodziną, od dwóch tygodni na urlopie w Breli. Sporo czytałem o tej plaży i koniecznie chcieliśmy ją zobaczyć. Na miejscu - jedno wielkie rozczarowanie. Plaża kamienista, pomimo, że poza sezonem - sporo ludzi, głośno i tłoczno. Toalety i prysznice gdzieś w lesie daleko od plaży. Myślałem, że chociaż snorkling zrekompensuje przeciętność plaży, niestety tylko drobne kamyki i po paru metrach od brzegu bujna morska trawa. Z przykrością stwierdzam, że atrakcja mocno rozdmuchana reklamą, nie warta nawet dziennego pobytu. Już plaże w Breli, Baska Voda i na wyspie Hvar mają o wiele więcej do zaoferowania jeżeli chodzi o walory widokowe na i pod wodą. Poza tym są bardziej urokliwe. Ale jak to zwykle bywa wszystko to rzecz gustu. Polecam ludziom, którzy szukają tłoku, knajpy na knajpie i wszechobecnego zapachu smażenia. Żeby nie było, że jestem totalnie zrażony do całości. Fajna promenada na spacer - sporo rzeźb. Uważam że wieczorem z punktów widokowych ( są fajnie rozmieszczone ) można zrobić fantastyczne zdjęcia i poogladać uroczy zachód słońca ( niestety nie było mi dane zostać na zachód - statek odpływał ). Jeżeli plaża polecam zejść sporo wcześniej przed główną "atrakcją", jest parę fajnych zakątków do kąpieli.
Wniosek - byłem, zobaczyłem, nie wrócę.
Polecam za to Hvar, rzut beretem obok - niesamowita wyspa, jest co zobaczyć i gdzie pojechać.

Pozdrawiam wszystkich cro-maniaków :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Maniackk