Co za widok!

Widok z Vidovej Gory jest niesamowity, Złoty Róg, Hvar i inne wyspy zostaną na zawsze w pamięci... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Niezapomniany widok

Wybraliśmy się tam po południu. Droga bardzo malownicza. Na samej górze zakaz ruchu, trzeba kawałek... Przeczytaj więcej

Jarosław M
Jelenia Góra, Polska

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Bardzo łatwy dojazd, a widoki zapierają dech w piersiach. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia. Polecam serdecznie

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marcin_zdziech
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Wąską na jeden samochód wylaną asfaltową drogą dotarliśmy na najwyższe wzniesienie na wyspie Brač. Widok super. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

To jedna z nielicznych atrakcji, za którą nie trzeba płacić :) Obowiązkowe miejsce do zobaczenia w czasie pobytu na wyspie Brać. Na górę można spokojnie wjechać samochodem, choć sama droga jest wąska i dwa samochody się nie miną, trzeba co jakiś czas zjechać na mijankę i przepuszczać jadące samochody. Od prowizorycznego parkingu droga na górę to maks 10 minut.
Widok z góry jest niesamowity. Widać z niej najsłynniejszą plażę na wyspie, Zlatni Rat w Bol i sąsiednią wyspę Hvar. Polecam wziąć wygodne buty (nie klapki) i uważać na natrycie głowy, na górze może wiać silny wiatr.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 5 czerwca 2018

Zajefajne miejsce widokowe . Od miejsca zaparkowania samochodu spacerkiem około 10 minut aby podziwiać panoramę .

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Wojtek A
Zrecenzowano: 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W trakcie majówki w Omisiu, popłynęliśmy na Brač. Na tej wyspie spędziłem wspaniałe wakacje 17 lat temu i postanowiłem tam wrócić i spędzić choć jeden dzień. Vidova Gora to ważne dla mnie miejsce, ponieważ 17 lat temu oświadczyłem się tam o zachodzie słońca, mojej ukochanej żonie ❤️ Wjechaliśmy na szczyt wraz z 3 naszych dzieci i przywołaliśmy piękne wspomnienia ... Widok niezmiennie przepiękny, szczyt trochę bardziej zabudowany elementami infrastruktury teletechnicznej, lecz widok na Hvar i Zlatni Rat pozostał ten sam .... Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
3  Dziękujemy, Q4040MUadams