“Dobra pizza”
Pizzeria Topolino — recenzja

Pizzeria Topolino
Nr 22 wśród 46 Restauracje (Bol)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Dobra pizza, świetna lokalizacja, z widokiem na wodę w samym centrum miasteczka, cena dość wysoka, ale nie najwyższa w miasteczku.

Dziękujemy, jamaiquaine

Zrecenzowano 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dania nie zwalaly z nóg, jednak składniki napewno były świeże. Kelner polecił półmisek mięsa, który niczym się nie wyróżniał, makaron z owocami morza bardzo dobry. Ceny przystępne, podobnie jak w innych restauracjach w tej okolicy

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewa H
Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Sałatka z marynowanym indykiem Super.
Atmosfera idealna, jednak trzeba rezerwować z marszu nie wejdziesz.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano 26 września 2017

Szczerze polecam to miejsce ! Byliśmy z rodziną, każdy wziął coś innego, jedliśmy smażone kalmary, pizzę, makrelę, talerz mięs i tuńczyka. Kalmary bardzo świeże, idealnie zrobione, reszta też bardzo smaczna. Obsługa miła i profesjonalna, a do tego muzyka na żywo. Bardzo przyjemna restauracja i ceny dobre w stosunku do jakości serwowanych dań ! :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam. Obsługa uprzejma i komunikatywna. Pizzeria fajnie położona. Jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, annakC9842DU

Pizzeria Topolino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Topolino? Podziel się wrażeniami!