“. ”
Mendula Restaurant — recenzja

Mendula Restaurant
Nr 11 wśród 46 Restauracje (Bol)
Kuchnie: Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Dzień dobry,

Zamówiliśmy risotto z krewetkami oraz pljukanci z krewetkami i wędzonym łososiem. Oby dwa dania zawierały śladowe ilości krewetek, przy czym w daniach pozostawały "wąsy" krewetek. Risotto było strasznie słone przez co ciężko było zjeść całe danie. Makaron mógłby być lepszy, zwłaszcza przy takiej cenie dania gdzie łososia można było szukać pod lupą. Jedyny plus to czas oczekiwania i miły kelner.

Dziękujemy, ebriftw

Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miłe przywitanie, obsługa bardzo grzeczna i miĺa. Dzieci na "dzieńdobry" dostały kolorowanki do malowania w celu umilenia oczekiwania na posiłek. Jedzenie dobre podane ładnie. Na pożegnanie kieliszeczek ... czego sprawdźcie sami :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, manitoos
Zrecenzowano 12 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na kolacji. Dania regionalne, smaczne. Fajna rodzinna atmosfera. Godna polecenia. Ceny standardowe. Tak więc warto spróbować.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Monika T
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Recenzje w większości pozytywne, co jest raczej niezrozumiałe. Odwiedziliśmy tę restaurację ze znajomymi, było nas zatem 6 osób, z których każda wybrała inne danie. Niestety nikt nie był zadowolony. Makaron i ryż rozgotowane, mięso przesolone. Plusem okazały się bezpłatne sałatki i pieczywo. Obsługa miła, wnętrze raczej stołówkowe.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 882agab
Zrecenzowano 31 lipca 2016

Odwiedziliśmy Mendulę zwabieni wysokim rankingiem w Tripadvisor. I zawiedliśmy się. Wystroj dość brzydki. Stoliki ustawione bardzo gesto w rożnych zakamarkach. Wrażenie dużej ciasnoty. Jedzenie bardzo prżecietne. Spaghetti niedoprawione, makaron rozgotowany. Zupa rybna bez smaku z dwoma mikrymi kawałkami ryby niewiadomego pochodzenia. Risotto o wyglądzie i smaku rozgotowanej papai. Cevapcici twarde - jakby ze starego mięsa. Plusem jest bar sałatkowy wliczony w cenę: sałata, pomidor, ogórek, dwa rodzaje kapusty i sos. Sałatki uratowały honor Menduli. Ceny przeciętne. Obsługa ńieco nachalna. Muzyka z głośnika - repertuar jak na polskim weselu. Pieczywo gratis.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Bibulu

Mendula Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mendula Restaurant? Podziel się wrażeniami!