“Jest ok”
Pizzeria Navis — recenzja

Pizzeria Navis
Nr 13 wśród 46 Restauracje (Bol)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa przemiła, jedzenie Ok za cenę, która płacisz. Jedna z niewielu knajp na Bolu, która oferuje dobre jedzenie w rozsądnej cenie

Dziękujemy, jamaiquaine

Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Bardzo dobre jedzenie za przystępną cene. Obsługa jest miła i dobrze rozmawia po angielsku. Pizza jest robiona w piecu opalanym drewnem, a owoce morza są świeże i smacznie przyrządzone.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 9quack
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła i szybka obsługa. Pyszna pizza. Myślę że śmiało mogę polecić tę restaurację. Pizzę dostaliśmy w błyskawicznym tempie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, madzia19
Zrecenzowano 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jak i obsługa tak i pizza na nawyzjszym poziomie ;) gorąco polecam, uważam że to najlepsza pizza jaką miałem okazje zjeść w Chorwacji ;)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano 7 września 2017

Zamówiliśmy 3 pizze: z tuńczykiem, z pieczarkami, z salami. Bardzo smaczne ale cena zdecydowanie za wysoka jak na pizze.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kuba591

Pizzeria Navis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Navis? Podziel się wrażeniami!