“Best Pizza in Baska”
Ziraffa — recenzja

Ziraffa
Nr 7 wśród 66 Restauracje (Baska)
Zrecenzowano 9 września 2019

Byłem tutaj z swojądziewczyną i jej rodziną. Fajne miejsce blisko morza, pizza też była bardzo pyszna, co do piwa polecam Karlovac, dla dziewczyn robią dobry Aperol Spritz.

Dziękujemy, Andrii P

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 6 zamówiliśmy dwie pizze, tortille i naleśniki dla dzieci wszystko bardzo dobre. Oprócz tego dwa piwka i wodę za wszystko zapłaciliśmy 199KN więc według mnie bardzo spoko

Dziękujemy, michugolabek
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze tłoczno ale widać, że to raczej z powodu cen drinków i alkoholu, według moich obserwacji taniej w Basce nie znajdziecie. Piwo z butelki ok ale mój aperol to sama woda z lodem lekko zabarwiona. Sugeruję więc napoje i soki butelkowane zamiast rozwodnionych drinków. Pizza wyglądała dobrze i sporo ludzi zamawiało deski.

Dziękujemy, Aniuteq
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza, tanie piwo a dla dzieci bardzo dobre naleśniki.
Przystępna cena wręcz tanio jak na tą miejscowość.
Polecamy

Dziękujemy, 185madziaz
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza rewelacyjna. Bardzo dobra cena jak na tą miejscowość. Co prawda wnętrze nie powala na kolana ale ma to swój klimat. Dobra cena i smak zdecydowanie na 5.

Dziękujemy, WajpeRPL

Ziraffa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ziraffa? Podziel się wrażeniami!