“Doskonałość w każdym calu. ”
Cicibela — recenzja

Cicibela
Nr 2 wśród 66 Restauracje (Baska)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce położone przy deptaku. Czego można chcieć więcej niż doskonały posiłek, przygotowany perfekcyjnie, podany przez przemiłą, profesjonalną obsługę w dodatku z widokiem na cudownie turkusową wodę. Polecamy. Byliśmy w Bašce przejazdem tylko dwa dni, ale pewnie gdybyśmy zostali dłużej jedlibyśmy tam codziennie.

Dziękujemy, MaenerysPhoenix

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie i desery .jedną z lepszych restauracji w Baśce. Usytuowana przy deptaku . Rewelacyjne owoce morza . Choć stek też wyśmienity . Obsługa rewelacyjna .

Dziękujemy, gaga901
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Pięknie podane dania i jeszcze smaczniejsze. Owoce morza można brać w ciemno. Polecam i życzę smacznego.

Termin wizyty: sierpień 2018

Ładny wystrój

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ignacy B
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w restauracji ze znajomymi trochę się zawiedliśmy. Przy wejściu zwróciliśmy uwagę ze można płacić kartą ponieważ były ulokowane symbole visa, mastercard itp. Jednakże po złożeniu zamówienia okazało się, iż minimalna kwota do płatności kartą wynosi aż 300Kn (około 170PLN). Przy wejściu do restauracji nigdzie nie była widoczna taka informacja... na pytanie skąd się wzięło tego typu ograniczenie, Pan kelner odpowiedział, że to odgórna decyzja.
Kolejną niemiłą kwestią był brak dressingu do sałatki, pomimo iż był on wypisany w menu w składzie tego dania.

Poza tymi dwoma rzeczami, jedzenie bardzo dobre.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Michał M

Cicibela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cicibela? Podziel się wrażeniami!