Nessebar

“Świetne miejsce”
Old Sailor — recenzja

Old Sailor
Nr 1 wśród 156 Restauracje (Nessebar)

Nadziewany kalmar przepyszny, kavarma także. Miejsce raczej specjalizuje się w daniach z owoców morza. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, adriantheadvisor

Przemiła obsługa, przyjemna atmosfera lokalu. Bardzo szybko wydawane dania. najlepszy kalmar ever. Jeden minus dość ciężkostrawne.

Dziękujemy, Ania S

Ryba bardzo dobra- dorada pieczona. Obsługa miła i pomocna. Dania podane bardzo szybko. Sałatka również puszna. Grillowane warzywa lekko do poprawy. Ogólna ocena 5. POLECAM

Dziękujemy, jakubk246
Zrecenzowano 16 września 2019

Pozytywne zaskoczenie. Skuszeni dobrymi recenzjami wybraliśmy się do Old Sailor. Piekna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie ruin cerkwi św. Zofii. Zamówiliśmy krewetki, kalmary w cieście, faszerowanego kalmara i placek czosnkowy serowy. Kalmar faszerowane był najlepszym kalmarem jaki jadłem w życiu. Przepyszny naprawdę warto spróbować. Na plus porcje. Krewetek było około 12 za jakieś 11lv, kalmarow ok 20 za 14lv. Moim zdaniem cena uczciwa. Przy tym owoce naprawdę wydawały się dobre. Bardzo dziękujemy za gościne. Polecam gorąco innym turystom. Pozdrowienia z Polski

Dziękujemy, Paweł B
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza ośmiornica jaka jadłem w zyciuu!!! Mięso grillowane i ich chlebek to też było pyszne.. warto wpaść do nessebaru chociaż do tej knajpy!

Dziękujemy, Marcin W

Old Sailor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Old Sailor? Podziel się wrażeniami!