“Dobre krewetki i ośmiornica”
Old Sailor — recenzja

Old Sailor
Nr 1 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni dobrymi opiniami udaliśmy się do tej restauracji. Jedzenie dobre, jednak bez szału. Zbyt duża cena jak na takie dania ;/

Dziękujemy, karolo885

Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam tą restaurację w 100%. Faszerowany kalmar najlepszy. Kalmary w cieście też super. Dorada pieczona bardzo dobra. Dla dzieci też się znajdzie trochę dań. Polecam

Dziękujemy, Tomek_Jzk
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła restauracja, z bardzo dobrą obsługą. Jedzenie podane szybko i sprawnie. Dania były smaczne choć są miejsca, gdzie jedzenie było lepsze. Polecam nadziewanego kalmara.

Dziękujemy, dzulon
Zrecenzowano 4 września 2019

Wspaniałe jedzenie najpsza osmiornica jaką jadłem w Bułgarii, żona zamówiła owoce morza i była zauroczona. Obsługa przemiła, bawiła się naszą dwuletnią córeczką. Ceny całkiem wysokie ale za jakość się płaci.

Dziękujemy, Koneser_lokalny
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie przepyszne jedzenie, to ten lokal jest właśnie dla was, my zamówiliśmy za pierwszym razem talerz z owocami morza i było przeszywane (koszt 100lew) ośmiornica, krewetki z przepysznym sosem, kalmary, po prostu bomba. Podczas następnej wizyty postanowiliśmy spróbować ryby i... było równie pysznie jak poprzednio, z czystym sercem polecam, pozdrowienia dla sympatycznego kelnera Stanislava(po naszemu po prostu Staszek:))

1  Dziękujemy, 233mateuszh

Old Sailor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Old Sailor? Podziel się wrażeniami!