“Wyśmienite jedzenie”
Old Sailor — recenzja

Old Sailor
Nr 1 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wspaniałe jedzenie najpsza osmiornica jaką jadłem w Bułgarii, żona zamówiła owoce morza i była zauroczona. Obsługa przemiła, bawiła się naszą dwuletnią córeczką. Ceny całkiem wysokie ale za jakość się płaci.

Dziękujemy, Koneser_lokalny

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie przepyszne jedzenie, to ten lokal jest właśnie dla was, my zamówiliśmy za pierwszym razem talerz z owocami morza i było przeszywane (koszt 100lew) ośmiornica, krewetki z przepysznym sosem, kalmary, po prostu bomba. Podczas następnej wizyty postanowiliśmy spróbować ryby i... było równie pysznie jak poprzednio, z czystym sercem polecam, pozdrowienia dla sympatycznego kelnera Stanislava(po naszemu po prostu Staszek:))

1  Dziękujemy, 233mateuszh
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tamtym roku i nic się nie zmieniło restauracja super. Najlepsze danie którego nigdzie nie jedliśmy: calmar faszerowany pozycja 38 palce lizać, po to tu wróciliśmy;)

1  Dziękujemy, wentyl1
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji z tripadvisora. Jedzenie obłędne, wszystkie potrawy były perfekcyjnie przygotowane. Przepyszny sos do krewetek, we wszystkich daniach pełno świeżej pietruszki, kopru. Jedzenie świeże i pyszne. Duży wybór dań. Pyszne rybki, owoce morza.

Na dania nie czekaliśmy dłużej niż 10 minut.

Wizyta okazała się strzałem w dziesiątkę. Znakomita, uśmiechnięta, sympatyczna obsługa. Świetna lokalizacja.

Gorąco polecam!

Kelner Stanislaw mówi trochę po polsku!

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy ten lokal podczas wizyty na starym mieście, zasugerowani wysoką ocena na TripAdvisor. Niestety ale nie możemy polecić tego lokalu. Jedzenie przeciętne, potrawy zamawiane na ciepło dostaliśmy zimne. Warzywa na pół surowe, a sos do krewetek sztuczny w smaku jak z torebki z marketu. Ponadto kelner pomylił zamówienie a po zwrócenie uwagi nadal nie spełnił naszego zamówienia. Na koniec oszukał nas przy płaceniu kartą doliczajac 2 dodatkowe napoje. Jak dla nas (było nas 8 osób w tym 4 dzieci) lokal całkowicie przereklamowany i nie polecamy go z czystym sumieniem.

1  Dziękujemy, tomekp1980

Old Sailor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Old Sailor? Podziel się wrażeniami!