“Obiad w restauracji ”
The Old Sailor — recenzja

The Old Sailor
Nr 1 wśród 140 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świeża dorada i przepyszny deser, przystępne ceny, niezwykle świeże ryby, fachowa obsługa polecam bardzo.

Dziękujemy, Adrian M

Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecamy! Jedzenie pyszne (krewetki palce lizać!), obsługa bardzo miła, ceny przystępne jak na tak turystyczne miejsce.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce i jedzenie warte polecenia- ryby i owoce morza pełne smaku, mięsa (jagnięcina) dobrze przyprawione i przygotowane. Dobra zupa rybna, pyszny domowy ajwar podawany do mixu warzyw. Baardzo miła obsługa: zaintetesowana ale nie narzucająca się, powodowała że chętnie tam wracaliśmy. Polecam! My już tęsknimy za "naszym" stolikiem :)

2  Dziękujemy, Malgorzata P
Zrecenzowano 1 maja 2018

Obsługa w restauracji profesjonalna i przyjazna jednocześnie. Jedzenie podane dość szybko i co najważniejsze: PRZEPYSZNE owoce morza, ryby (np dorada czy red mulled). Polecamy, my wracaliśmy tam każdego dnia.

Dziękujemy, Sophia H
Zrecenzowano 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja umiejscowiona jest jakby w przejściu jednak jedzenie jest naprawdę bardzo dobre. Jedliśmy jedynie owoce morza i specjały bułgarskie, chłodnik nie okazał się naszym przysmakiem, ale Ichniejszy chlebek - niebo w gębie. Kilogram muli za 10 lew - minus za brak jakiegokolwiek sosu. Menu moim zdaniem jest za duże ale ułatwiają zdjęcia potraw wiec raczej nie zdarzają się niechciane zamówienia. Ceny przyzwoite a wręcz niskie biorąc pod uwagę że to Nesebar. Kelner, który nas obsługiwał bardzo miły i nienachalny. Jedyny minus za toalety, owszem czyste ale przydałoby się odnowienie.

Dziękujemy, Agata L

The Old Sailor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The Old Sailor? Podziel się wrażeniami!