“Obiad poprawiony wieczorowym drinkiem”

Kalisto Steakhouse and Fish Bbq
Nr 16 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, sporo potraw regionalnych, również bezmięsnych. Bardzo bardzo miła obsługa, widok na port i plaże w zatoce.
Dwie wizyty o różnych porach, obie bardzo udane.

Dziękujemy, 455micha_d

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie regionalne i bardzo miła obsługa. Chyba w tej restauracji zjedliśmy najsmaczniejsze potrawy w trakcie całego naszego pobytu w Bułgarii. Ceny średnie ale ich stosunek do jakości wyśmienity. Warto

Dziękujemy, Krakusky
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie z mężem skończyliśmy jeść kolację w restauracji KALISTO. Przygoda kulinarna na najwyższym poziomie.Jedzonko w dużych porcjach dobrze przyprawione i świetnie podane. Przytulnie,czysto i bardzo swobodnie.Polecamy w 100 procentach. Pan obsługujący przesympatyczny i znający kilkanaście zwrotów po polsku. Zapraszam!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina N
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bardzo klimatycznie usytuowana restauracja, schowana z wąskiej uliczce, zdala od tłumów. Można spokojnie usiąść, odpocząć i rozkoszować się widokiem morze. Obsługa przesympatyczna. Ceny nie przerażające jak na centrum Nessebaru. Jedzenie bardzo smaczne, wybitnie dobre sosy. W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MsJulietta
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękny widok z okna. Ryba bardzo smaczna (bluefish), również paluszki z kurczaka w sosie czosnkowym całkiem ok. Dani kuchni bułgarskiej mocno przeciętne (niestety), w karcie brak cen napojów. Nie można tu także płacić kartą płatniczą. Rachunek był zdecydowanie wyższy niż ceny w karcie bo cena wody na rachunku wyszła 4 leva. I nawet migdałowy rozchodniaczek serwowany przez obsługę nie zatarł wrażenia że ktoś chce mnie " naciągnąć"

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Eredin_V

Kalisto Steakhouse and Fish Bbq — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Kalisto Steakhouse and Fish Bbq? Podziel się wrażeniami!