“Przepyszne jedzenie ”
Familia Fish & Grill — recenzja

Familia Fish & Grill
Nr 4 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Same pozytywy.. Przepyszne jedzenie.. Cudowne wino... Piękne widoki i ardzo miła obsługa... Codziennie przyjezdzalismy że słonecznego brzegu na pyszne mule.. Polecam w 100%

Dziękujemy, 146mariuszh

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam sacz a wlasciwie to wszystko polecam niesamowicie pięknie i pysznie. Wszystko na 5. :) obsuga mila menu w kilku językach. Spokojnie, muzyka nadaje nadmorskiego klimatu, chodz i bez tego byłoby idealnie.
Pozdrawiam

Dziękujemy, 298maciejj
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przecietne, jedzenie bez smaku, polecam iść gdzie indziej. Zamówiliśmy 3 potrawy i żadna nie pozostawila odrobiny pozytywnego wrażenia!

Dziękujemy, Rtoip K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było pysznie. Owoce morza, cavarna i inne smakołyki. Piękny widok, ogólnie kolacja na pożegnanie Bułgarii bardzo udana. Polecamy

Dziękujemy, zbys43
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Christina A, General Manager, Familia Fish & GrillOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Thank you for the amazing words ❤️ ❤️❤️ Welcome anytime!!!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przyjemny widok, miła obsługa, dobre i urozmaicone menu.
Fantastyczne wino domowe.
Miła odmiana w bułgarskim all inc.

Dziękujemy, Asia D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Christina A, General Manager, Familia Fish & GrillOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Thanks for the beautiful words,welcome anytime.

Familia Fish & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Familia Fish & Grill? Podziel się wrażeniami!