“Prawie, prawie ale za mało żeby było dobrze”
Familia Fish & Grill — recenzja

Familia Fish & Grill
Nr 4 wśród 141 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobry kontakt na Messengerze i szybka rezerwacja. Miły kontakt na wstępie, polskie menu. Pierwszy mały problem widok: niby na morze szkoda że pierwszy plan to bardzo ruchliwy parking... Obsługa miła i kompetentna. Jedzenie niestety bardzo średnie. Nie doprawione, porcje mniejsze niż w innych knajpach. Dobry "house wine". Bakłażan grillowany i sery grilowane ok. Sach jagnięcy słaby i mały.

Dziękujemy, Mulholland_Drive

Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Obsługa miła - mówi trochę po polsku. Jedzenie przepyszne za niewielkie pieniądze. Nic dodać, nic ująć - wróciłabym tam jeszcze raz!!

Dziękujemy, Grumperek
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam lokal-lokalizacja z super widokami
Obsługa uśmiechnięta i szybka
Słodkie ciacho w bonusie
Smacznie, suto i przyjemnie

Dziękujemy, Mała M
Zrecenzowano 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie i przystępnie cenowo. miła obsługa. Dania bardzo szybko podane (4 osoby). Piękne widoki z tarasu to dodatkowy atut.

Dziękujemy, Mib B
Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety z przykrością wystawiam tak niską ocenę, ale zmusza mnie do tego jakość obsługi.
Pomimo bardzo dobrego pierwszego wrażenia i obsługi w języku polskim, obsługa kelnerska to porażka. Pani nas obsługująca nie potrafiła spisać czterech zamówionych dań. I tym oto sposobem mąż nie dostał zamówionego jedzenia. My zdążyliśmy zjeść a on pozostał bez jedzenia.
Zamówione dania, poza risotto z owocami morza oceniam pozytywnie. Wspomniane rissoto to ryż bez smaku, z 5 mulami, 4 krążki kalmarów i 5 krewetek.
Kalmary i krewetki bardzo dobre.

Dziękujemy, Julia W

Familia Fish & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Familia Fish & Grill? Podziel się wrażeniami!