Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo podobał mi się ten hotel-bardzo czysto,przestronne i dobrze wyposażone pokoje-po raz pierwszy w czasie moich wojaży była w pokoju wystarczająca ilość wieszaków w szafie.Bardzo smaczne jedzenie -były też dni tematyczne:bułgarski i japoński.Dania jako bufet eksponowane w atrakcyjny sposób.Animacje-kilka razy dziennie -prowadzone przez kompetentnych i sympatycznych animatorów.Basen-dość duży-trzyczęściowy-1 cześć- 1,50,2 cześć -płytsza i 3-dla dzieci.Bardzo dużo leżaków i parasoli.Bar przy basenie dobrze zaopatrzony w przekąski,napoje i drinki.Bar w lobby-podobnie-obsługa obu barów sprawna i miła.Plaża ładna,dość czysta,ale jak kto nie wykupi parasola i leżaka -to brak zacienionych miejsc.Duży minus-brak natrysków.na plaży.Ogromne plusy-bliskość cudownego starego Nessebaru-ok.1 km,przy hotelu przystanek autobusowy skąd co 15 minut autobus do Słonecznego Brzegu.Blisko hotelu Bułgarska Biedronka-czyli Supermarket Mladost(czynny do 23.00)-400 m,a bardzo blisko dwa prywatne supermarkety z cenami nieco wyższymi-jeden z nich czynny całą dobę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze,nie polecam pokojów od ulicy.
Dziękujemy, tes215
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Fajny hotel, godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Smaczne jedzenie, wszędzie blisko. Figloklub , animacje dla dzieci, szkoda że nie w j. polskim. Blisko do morza. Obsługa rozumie i mówi po polsku. Fajna baza wypadowa do starego Nesebaru. Wyjazd uważam za udany, aczkolwiek sama Bułgaria mnie nie urzekła.

Dziękujemy, Tomaaz C
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pogoda piękna, plaze brudne z papierosów ale morze super. Hotel czysty ale prawie wszystkie dzieci z którymi akurat mieliśmy kontakt odparzone przez wode w basenie, prawdopodobnie za dużo chloru. Mnóstwo dzieci poparzone miało wewnętrzną stronę uda, genitalia itd. Po pierwszym dniu s basenie drugi dzień już nie mogły się kąpać. Moje dziecko miało poparzone udo aż do krwi. Zgłoszone do recepcji i do rezydenta ale chyba nic z tym nie zrobili bo codziennie jakieś dzieci są odparzone. Ogólnie jedzenie dobre ale maly wybór. Proszę zgłaszać taki przypadki.

3  Dziękujemy, Jbr1978
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Właśnie skończyliśmy pobyt w tym hotelu. Miło, sympatycznie i smaczne jedzenie. Hotel jest super położony. Widoki z balkonów cudne. Blisko plaża, dużo czystsza niż np. w Złotych Piaskach. Ogólnie czysto, ale wszędzie widać niedobór pracowników. Na stołówce bałagan. Np. 2 osoby siadają do dużych stołów co powoduje zatory. Przy każdym posiłku ok. 10 minut szuka się miejsca. Najgorzej jest przy śniadaniach. W dodatku niby są serwowane do 10, a o 9.45 jest koniec smażenia naleśników, omletów itp. wyłączane są automaty z napojami. O 10 obsługa wyprasza gości. Bar przy basenie również czynny krócej niż w ofercie :(

Dziękujemy, Pilotkaa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pobyt rodzinny z dziećmi. Hotel bardzo fajny przyjazny dzieciom, mnóstwo animacji i rozrywki, różnorodne smaczne jedzenie - troszkę mały wybór wędlin, ale co kraj to obyczaj, po za tym super. Blisko do plaży - polecam prywatną z wynajęcie leżaków, stoliczka i parasola. Czysta ciepła woda w Morzu, mnóstwo muszę lek, plaża piaszczysta. Jedyny minus to PALACZE wszelkich narodowości i wszędobylskie pety. Ogólnie super i serdecznie polecam.

Dziękujemy, Jacubek