Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Fajny hotel, godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Smaczne jedzenie, wszędzie blisko. Figloklub , animacje dla dzieci, szkoda że nie w j. polskim. Blisko do morza. Obsługa rozumie i mówi po polsku. Fajna baza wypadowa do starego Nesebaru. Wyjazd uważam za udany, aczkolwiek sama Bułgaria mnie nie urzekła.

Dziękujemy, Tomaaz C
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pogoda piękna, plaze brudne z papierosów ale morze super. Hotel czysty ale prawie wszystkie dzieci z którymi akurat mieliśmy kontakt odparzone przez wode w basenie, prawdopodobnie za dużo chloru. Mnóstwo dzieci poparzone miało wewnętrzną stronę uda, genitalia itd. Po pierwszym dniu s basenie drugi dzień już nie mogły się kąpać. Moje dziecko miało poparzone udo aż do krwi. Zgłoszone do recepcji i do rezydenta ale chyba nic z tym nie zrobili bo codziennie jakieś dzieci są odparzone. Ogólnie jedzenie dobre ale maly wybór. Proszę zgłaszać taki przypadki.

3  Dziękujemy, Jbr1978
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Właśnie skończyliśmy pobyt w tym hotelu. Miło, sympatycznie i smaczne jedzenie. Hotel jest super położony. Widoki z balkonów cudne. Blisko plaża, dużo czystsza niż np. w Złotych Piaskach. Ogólnie czysto, ale wszędzie widać niedobór pracowników. Na stołówce bałagan. Np. 2 osoby siadają do dużych stołów co powoduje zatory. Przy każdym posiłku ok. 10 minut szuka się miejsca. Najgorzej jest przy śniadaniach. W dodatku niby są serwowane do 10, a o 9.45 jest koniec smażenia naleśników, omletów itp. wyłączane są automaty z napojami. O 10 obsługa wyprasza gości. Bar przy basenie również czynny krócej niż w ofercie :(

Dziękujemy, Pilotkaa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pobyt rodzinny z dziećmi. Hotel bardzo fajny przyjazny dzieciom, mnóstwo animacji i rozrywki, różnorodne smaczne jedzenie - troszkę mały wybór wędlin, ale co kraj to obyczaj, po za tym super. Blisko do plaży - polecam prywatną z wynajęcie leżaków, stoliczka i parasola. Czysta ciepła woda w Morzu, mnóstwo muszę lek, plaża piaszczysta. Jedyny minus to PALACZE wszelkich narodowości i wszędobylskie pety. Ogólnie super i serdecznie polecam.

Dziękujemy, Jacubek
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Byliśmy większą grupą i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Pokoje ok, baaaardzo wygodne łóżka, minusik za łazienki, bo z kabiny prysznicowej woda leje się na całą łazienkę - brak uszczelnienia. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa, która stara się jak może, żeby goście byli zadowoleni. Panie sprzątające przemiłe, ale jakość sprzątania mogłaby być lepsza. Przemyślany basen, fajne animacje, dobre all inclusive. Świetne położenie. Obok tylko jeden hotel, blisko pasaż handlowy, do zabytkowej części Nessebar zaledwie 1,2 km promenadą, plaża ok 200 m, niestety niesprzątana, więc dużo na niej petów i innych śmieci - fuj. Mewy są, ale nie są aż tak uciążliwe, jak niektórzy napisali. Niestety ich obecność wynika z zachowania gości. Niektórzy chyba mają wyobrażenie, że jedzenie i jego resztki można zostawiać gdzie popadnie, a zrobienie kilku kroków do kosza na śmieci traktują jak wyczyn poniżej ich godności. To samo tyczy się zostawianych przy leżakach kubkach po napojach. Odstawienie ich na wózki do tego przeznaczone mogłoby chyba pozostawić skazę na honorze. Obsługa dwoi się i troi w tym zakresie, ale z taką ilością braku kultury trudno sobie poradzić. Ogólnie bardzo polecam to miejsce, a nad kulturą muszą popracować sami goście, bo obsłudze jej nie brakuje.

2  Dziękujemy, Joanna K