Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogromny kompleks składający się z trzech hoteli. Hotele położone na dużym, ładnie zaaranżowanym, zielonym terenie.
Sam budynek przyzwoity. Podobnie z pokojem. Budynek ma już parę lat. Kafelki w łazience nie są może szczytem "dizajnu". Zamiast kabiny prysznicowej wanna z zasłonką, ale wszystko bardzo czyste, funkcjonalne, nie zniszczone.
Jedzenie dobre. Bardzo duży wybór potraw. Kilka rodzajów mięs, zawsze jakaś ryba, ciasta, chałwa , owoce. Na bieżąco robione naleśniki, jajka sadzone. Nie ma się do czego przyczepić, choć mogli by to wszystko lepiej przyprawiać
Na terenie hotelu w kilku barach można dostać świeżo wypiekane precle, niemieckie kiełbaski, zasmażaną kapustę i ziemniaki, donuty, hot dogi, hamburgery, pizzę, hiszpańską paellę. Nie próbowałem wszystkiego, ale precle i donuty - pycha !
W barach wywieszona lista kilkudziesięciu drinków dostępnych w opcji all inclusive(opisane: nazwa i skład). Świetny pomysł ! Dla niezdecydowanych idealne rozwiązanie ;) Barmani bardzo mili. Niejednokrotnie sami proponowali większy kubek. Nie ma wrażenia, że na wszystkim oszczędzają. Mnóstwo drinków bezalkoholowych.

Animacja - rewelacja. Codzienne mini disco w hotelowym amfiteatrze. Później o 21.30 show. Raz jest to występ zaproszonego artysty (np magik) częściej występy hotelowych animatorów. Dzieciaki zadowolone.
Najważniejsze: baseny. Zjeżdżalnie małe, duże, szybkie, wolne, z pontonami i bez. Śmiało można to nazwać aquaparkiem. Wystarczająca ilość leżaków (przynajmniej w drugiej połowie sierpnia) Oczywiście jest zakaz rezerwacji leżaków ręcznikami. Oczywiście wszyscy rezerwują. Tak jest wszędzie. Ale jeśli o 9.00 idę na basen i zajmuję leżak przy brodziku (bo taki mi pasuje) to jest OK.. Wcześniej pojawiały się opinie, że woda w basenach zimna. Teren hotelu jest zadrzewiony i rano woda rzeczywiście jest zimna, bo słońce nie dociera. No ale jeśli komuś w południe dalej jest zimno to pozostaje tylko Egipt.
Plaża: Strome zejście. Zaraz przy hotelu. Wąska i niezbyt urodziwa. Leżaki płatne. Generalnie do morza szliśmy się kąpać (ciepła woda) ale na wylegiwanie się na plaży nie mieliśmy ochoty.
Obsługa: rewelacja. Bardzo sympatyczni , uśmiechnięci, pomocni

Dziękujemy, Voyteck76
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel super położony, można dużo pozwiedzać, warto wynająć samochód ale można też przemieszczać się autobusem. Jedzenie jest bardzo dobre, restauracja włoska pyszna, jeśli ktoś ma wybór niech wybierze ten hotel, jest on tego wart. Pokoje sprzątane codziennie, jest tak dużo barów i jedzenia, że można naprawdę się najeść. Ogółem polecam każdemu w każdym wieku, ponieważ atrakcji znajdzie się dla wszystkich. I jeszcze animacje... Byłem w wielu hotelach, ale w żadnym nie widziałem tak super załogi animacyjnej. Z resztą, każdy kto przyjedzie będzie tak zadowolony.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

hotel na dobrym poziomie, nie mam zastrzezen, jedzenie dobre, baseny ok, plaza ok 200m w prawo piaszczysta i czysta,restauracja wloska troche slaba, blisko starego miasta gfdzie jezdza autobusy, przyastanek obok hotelu.brak takich rzeczy jak np. wypozyczalnie rowerow,quadow itp.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, lord1407
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w 100% dla rodzin z dziećmi. My byliśmy z 1,5 rocznym i 12 letnim dla
Obu było Sporo atrakcji , jedzenie w zależności od upodobań kulinarnych, jednym smakuje innym mniej - typowe dla tego regionu ale smaczne, jedyny minus to brak napojów dla najmłodszych dzieci wszystko super zimne. Jeśli chodzi o baseny każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje - Hmmm mogliby się bardziej przyłożyć do sprzątania No i nie jest super standard bywaliśmy w lepszych ale ogólnie nie najgorzej . Przez tydzień pobytu pomimo pozostawianych napiwków nie sprzątano nam toalety - i nie odkurzano - reszta Ok zawsze czyste ręczniki i woda do picia . Ogólne wrażenie pozytywne, poza małymi szczegółami. Ogólnie polecam zwłaszcza ze z lotniska jest blisko.

1  Dziękujemy, magdalenka_522
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Przy tak ogromnym kompleksie hotelowym obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie. Zdarzają sie drobne niedociągnięcia ale przy tej skali to normalne. Jedzenie smaczne, mila obsługa, bogaty program dla dzieci, to wszystko gwarantuje że pobyt bardzo nam się udał. Wyjazd w szczycie sezonu do tanich nie należał ale było warto!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, taxibuskrakow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Janina_SNResort, Quality Manager, Sol Nessebar MareOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Greetings,

Janina Ninova