Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel super położony, można dużo pozwiedzać, warto wynająć samochód ale można też przemieszczać się autobusem. Jedzenie jest bardzo dobre, restauracja włoska pyszna, jeśli ktoś ma wybór niech wybierze ten hotel, jest on tego wart. Pokoje sprzątane codziennie, jest tak dużo barów i jedzenia, że można naprawdę się najeść. Ogółem polecam każdemu w każdym wieku, ponieważ atrakcji znajdzie się dla wszystkich. I jeszcze animacje... Byłem w wielu hotelach, ale w żadnym nie widziałem tak super załogi animacyjnej. Z resztą, każdy kto przyjedzie będzie tak zadowolony.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

hotel na dobrym poziomie, nie mam zastrzezen, jedzenie dobre, baseny ok, plaza ok 200m w prawo piaszczysta i czysta,restauracja wloska troche slaba, blisko starego miasta gfdzie jezdza autobusy, przyastanek obok hotelu.brak takich rzeczy jak np. wypozyczalnie rowerow,quadow itp.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, lord1407
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w 100% dla rodzin z dziećmi. My byliśmy z 1,5 rocznym i 12 letnim dla
Obu było Sporo atrakcji , jedzenie w zależności od upodobań kulinarnych, jednym smakuje innym mniej - typowe dla tego regionu ale smaczne, jedyny minus to brak napojów dla najmłodszych dzieci wszystko super zimne. Jeśli chodzi o baseny każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje - Hmmm mogliby się bardziej przyłożyć do sprzątania No i nie jest super standard bywaliśmy w lepszych ale ogólnie nie najgorzej . Przez tydzień pobytu pomimo pozostawianych napiwków nie sprzątano nam toalety - i nie odkurzano - reszta Ok zawsze czyste ręczniki i woda do picia . Ogólne wrażenie pozytywne, poza małymi szczegółami. Ogólnie polecam zwłaszcza ze z lotniska jest blisko.

1  Dziękujemy, magdalenka_522
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Przy tak ogromnym kompleksie hotelowym obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie. Zdarzają sie drobne niedociągnięcia ale przy tej skali to normalne. Jedzenie smaczne, mila obsługa, bogaty program dla dzieci, to wszystko gwarantuje że pobyt bardzo nam się udał. Wyjazd w szczycie sezonu do tanich nie należał ale było warto!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, taxibuskrakow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Janina_SNResort, Quality Manager, Sol Nessebar MareOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Greetings,

Janina Ninova
Quality Manager Sol Nessebar Palace/ Mare/ Bay

Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety hotel nie jest przygotowany do sezonu.Leżaki pomimo zakazu są rezerwowane i często przez kilka godzin nikt się nie pojawia na nich.Osoby które przestrzegają zakazów niestety nie mają miejsca żeby spokojnie wypocząć przy swoim basenie.Jak cudem uda się zdobyć leżak,jedynym miejse gdzie można go rozłożyć do słońca jest trawnik to nagle zjawia się Łysy gość który Cię przegania i przerywa relaks.Szkoda że nie przestrzega on wszystkich reguł,zwłaszcza dotyczących rezerwacji leżaków i zasad korzystania z parasoli w poszczególnych częściach hotelu.Więc jak chcecie w spokoju odpocząć przy basenie nie polecam w sezonie tego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
7  Dziękujemy, marzanna00