Nessebar
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

nas pokoj byl ve 3 p. s byl s vyhledem na bazen
tichy dobra klima
plocha tv
vsechny sluzbyuklid jidlo vino - lehce redene ale dobre chardonay predpokladame ze spanelske stejne jako i nektere suroviny a jidla
kuchari skveli
pivo vynikajici - ve meste nessebar levnejsi a lepsi nez mnoha piva v cesku!! ale plzen to neni
more par schodu od lehatek a slunecniku vse je zdarma
vecerni show od 21 30 se nam libila stejne jako bier eck s nemeckym pivem
vlastne nemam co zkritizovat a to jsem velmi objektivni!!
kdyz muzete nevahejte s navstevou

Dziękujemy, Peter B
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bardzo bałam się wyjazdu do Bułgarii i tego, co zostanę na miejscu. A to były jedne z najlepszych naszych wakacji. Hotel położony jest w pięknej, cichej okolicy. Wspaniałe miejsce na wypoczynek z rodziną. Przestrony pokój, z lodówką, klimatyzacją, wanną. Codziennie sprzątany, codziennie dostarczana woda. W restauracji olbrzymi wybór posiłków, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedzenie podawane praktycznie non stop, jak nie w głównej restauracji, to w barach. Co najważniejsze jedzenie bardzo smaczne. W hotelu tyle atrakcji, że można praktycznie z niego nie wychodzić. Aquapark dostosowany dla osób w każdym wieku. W czerwcu woda nadawała już się do pływania :) Dla tych, co jednak chcą coś zobaczyć, to rzut beretem do starej części Nessebaru czy Słonecznego Brzegu. W pobliżu hotelu przystanek autobusowy, który dowiezie nas do najbliższych atrakcji, a nawet Warny. Bardzo polecamy ten hotel i mamy nadzieję że jeszcze kiedyś wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto prosić o pokoje z widokiem na park, tak na prawdę jest to boczny widok na morze.
Dziękujemy, Gdynianka13
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Godny polecenia. Miło, czysto, piękna okolica. 4 gwiazdki może niekoniecznie ale i tak polecam. Standardy zbliżone do Grecji ;) Polecam spacery plażą i wycieczkę do pobliskiego Nessebar. Wieczorem zjawiskowo.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, pjpoznan
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel w spokojnej części Nessebaru, tuż przy granicy z Ravda. Jest częścią resortu składającego się z trzech obiektów, dwóch czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowego. Ogromnym plusem hotelu jest restauracja, jedzenie pyszne i zróżnicowane. Pokoje przestronne i dobrze wyposażone, choć widać drobne niedociągnięcia. Atutem obiektu jest przesympatyczna obsługa, zawsze chętna do pomocy. Przed hotelem czysty i duży basen, blisko jest też do plaży, choć nie jest ona najlepsza, polecam przejść się plażą jakieś 200-300 metrów w stronę Ravdy, plaża czysta i piaszczysta. Polecam samodzielne wycieczki miejscowymi autobusami, jest około 70 procent taniej niż wycieczki fakultatywne, a przystanek znajduje się tuż obok hotelu. Codzienne animacje dla dzieci i dorosłych na dobrym poziomie. Polecam ten hotel każdemu kto nie chce trafić do jednej wielkiej imprezowni jaką są Słoneczny Brzeg i Złote Piaski.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce relaksu.
Kazdy moze znalesc cos dla siebie. Rozne baseny, rozne atrakcje dla mlodszych i starszych. Aqua Park rewelacja.
Teren duzy, zadbany, zielony. Morze na wyciagniecie reki.
Od samego rana animatorzy staja na glowie aby turysci byli zadowoleni. Poranna gimnastyka, zumba, taniec, aqua aerobic, pilka wodna, zabawy z dziecmi, konkursy dla doroslych, a na sam koniec dnia mini disco oraz codzienne przedstawienia. To wszystko z usmiechem na ustach. Naprawde robia dobra robote.
Jedzenie super. Urozmaicone. Nie prawda, ze to co zostaje jest serwowane w barach.
Bary z jedzeniem i piciem na kazdym kroku.
Serwis sprzatajacy mily i pomocny.
Dziekujemy za wspaniale wakacje. Az zal odjezdzac.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Alina A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Janina_SNResort, Quality Manager, Sol Nessebar BayOdpowiedź udzielona 8 września 2018

Greetings,

Janina Ninova