Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny. Wart polecenia. Do dobrych stron zaliczyć moge:
+bardzo dobre i różnorodne posiłki w restauracji głównej. Multum rzeczy do wyboru. Krewetki, mule, różne mięsa, sery. Każdy znajdzie coś dla siebie
+włoska restauracja ala cante. Pyszna kuchnia
+niemiecki bar Biergarden
+bliskość morza
+super ekipa animatorów
+mocne drinki
+bardzo miła obsługa.

Zgrzyty:
-miałem rezerwację na pokój z widokiem na morze. I taki dostałem na ostatnim piętrze w dobudowce na dachu. Pokój brzydki, mały i brudny. Dach był metalowy i jak mewy po nim chodziły to nie było słychać własnych myśli. Jedyny plus to widok ale tam się nie dało mieszkać. 5 gwiazdek? Po 3 godzinach pokój zareklamowalem i zmieniono nam na pokój super wypas ale na 1 piętrze bez widoku na morze Bo wszystko zaslonily drzewa.
- dzicz rezerwująca leżaki przy basenie od rana. Mimo zakazu hotel nie interweniuje

Jeśli chcesz wypocząć w tym miejscu polecam hotel obok tej samej sieci. Bay lub Mare. 4 gwiazdki ale realnie niewielka różnica w standardzie a cenowo dużo mniej. Wiem co mówię bo w innych latach gościlem w tych hotelach.

1  Dziękujemy, morsik84
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Kompleks 3 hoteli z licznymi basenami i zjezdzalniami.Raj dla dzieci.Daleko do centrum Nessebaru.Jedzenie dobre.Wi-Fi niby jest a wlasciwie nie ma.Polskich programow takze brak.Codzienne animacje dla dzieci i doroslych.Duzo się dzieje,głosno,wesolo.
Uwaga na biuro Tui sprzedaje pokoje z widokiem na morze,extra 200zl od osoby,a dostajemy pokoj na 1 pietrze,widok jest na sasiedni hotel,basen i wysokie drzewa.Morze widoczne od 5 pietra.Reklamacji ze zdjeciem nie uznają, trzeba bylo powiadomic Tui po przyjezdzie.Rezydentka nie podjela tematu.Ta więc wczasy udane ale 400zl w plecy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie kupowac w polskim Tui pokoi z widokiem na morze.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Jadwiga S
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Pojechaliśmy do Bułgarii w połowie października na odpoczynek za niewielkie pieniądze i mega pozytywnie się zaskoczyliśmy.. Bardzo ładne pokoje, miła i uśmiechnieta obsługa starajaca sie mówić po Polsku. Fakt, że spora część obiektu była zamknięta ale w sezonie conajmniej 2 razy wiecej należy zapłacic niż zapłacilismy my i było również napisane to w opisie hotelu. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, duża różnorodność. Bogata oferta drinków i innych alkoholi. Piękne widoki, polecam.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Izabella89
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Byliśmy początkiem pazdziernika w tym hotelu, To nie sezon,animacji brak,punkty na terenie ośrodka nie czynne. Bliskość morza i ciepła woda morska jak i temperatura powietrza,rekompensują niedogodności. Zresztą za tak atrakcyjną cenę ,warto się skusić. Nie polecam basenu krytego,w wodzie bardzo dużo chloru aż oczy pieką. Jedzenie naprawdę fajne i urozmaicone. Obsługa miła i pomocna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje w jakimś stopniu mają widok na morze. Ale te od strony basenu to bajka
Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Olek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Janina_SNResort, Quality Manager, Sol Nessebar PalaceOdpowiedź udzielona 14 grudnia 2018

Best wishes,

Janina Ninova
Quality Manager
Sol Nessebar Palace/ Mare/ Bay

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W ciągu dnia otwarte budki z jedzeniem, hot dogi pizza, hamburgery, paella, lody, kanapki, popcorn, gofry, pączki. Wiele atrakcji dla dzieci.polecam brać pokoje na wyższych piętrach,z dolnych nie widać morza. Skutery na plaży mają moc Polecam serdecznie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, niebieskimotyl