Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Po dwóch latach od ostatniej wizyty jest zdecydowanie lepiej. Nie zmieniło się idealne położenie Hotelu ani jego funkcjonalność. Nadal Personel jest przyjazny i uczynny bez względu na to czy mówi po angielsku czy nie. Co się poprawiło: jedzenie, zdecydowanie świeże z dużym wyborem. Bar Marina, należy się więcej niż jedno zdanie. Jakby ktoś tchnął nowe życie w to miejsce, jasno i czyściutko. Drinki i piwo w szkle. Za barem ludzie którym praca dla gości nie sprawia problemu tylko radość. Do tego muzyka na żywo czyni to miejsce wyjątkowym. Bezpłatne wi-fi w pokoju i w całym Hotelu to dodatkowy atut. Na dodatek kiedy na Kanarach już zaniechano "lunch-box" tutaj po przyjeździe do Sol Marina Palace w godzinach nocnych oprócz powitania w recepcji czekały na nas spakowane posiłki. Jeżeli ktokolwiek z kierownictwa Hotelu czyta moją opinię to proszę przyjąć i przekazać personelowi serdeczne podziękowania za udany urlop, to Wasza praca miała na to wpływ. Trzymajcie poziom i do zobaczenia, jeszcze raz dziękuję :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Klimatyzacja działała bez zarzutu, teraz i dwa lata temu.
Dziękujemy, wilku92
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel spokojny i schludny, w rewelacyjnej lokalizacji, stąd jest wszędzie blisko.
Bardzo łatwo zorganizowana komunikacja miejska, za kilka levów można dotrzeć do najważniejszych pkt. na wybrzeżu. Na starówkę pieszo max. 5 minut.
Obok hotelu mnóstwo przystanków, przy wejściu na starówkę kolejne, w tym taksówki wodne.
Hotel dba o gości, klimatyzacja w pokojach, muzyka na żywo, miła obsługa...
Wieczór Bułgarski rewelacyjny, zespół FOLK fantastyczny, jedzenie boskie - banica, wędliny dojrzewające i sery w przyprawach, rakija i miód... dla tego występu i poczęstunku warto wybrać ten hotel. Drugi powód to widok z tarasu i basenu.
Wieczorny odpoczynek po upalnym dniu z widokiem na Stary Nessebyr - bezcenny.
Kelnerzy, barmani i serwis: pracowici, mili i pomocni.
Biblioteczka z książkami w wielu językach.
Niestety jest jeden minus i wielu gości miało z tym problem: ZAPACH w niższych partiach hotelu. Sala konferencyjna i kawiarnia z przekąskami - smród nie do przejścia, może ozonator przemysłowy mógłby tu pomóc?
Dzięki wielu plusom, ten jeden minus można pominąć (unikać ;))
Odpoczęłam, będę polecać, dziękuję za miły pobyt.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Maja A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SolMarinaPalace, Guest Relations Manager, Sol Marina PalaceOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Maja A,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Super hotel, codziennie sprzątane pokoje, windy, o jedzeniu nie ma co pisać,bo nie znalazłam żadnych uchybień,dużo, smacznie i świeżo.
Jedyną sugestią,to aby owoce były też w barze. Na małą najbliższą plażę jest 5 minut, schodami co akurat nam bardzo się przydało, bo kochamy jeść.
Wspaniałe widoki z balkonu, a z dachu to dech zapiera do teraz. Przyjemny basen na dachu i kolorowe drinki w cenie opcji ALL dopełniły, że wypoczęliśmy z mężem doskonale. Na pewno wrócimy, może i w przyszłym roku, bo już są pierwsze oferty.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na 4 piętrze, od wschodu widać Stary Nessebar,
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Anna D

Dear Anna D,.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Wybór Nessebar to strzał w dziesiątkę. To samo dotyczy hotelu Sol Marina Palace. Mimo póznego przyjazdu (2.00 w nocy) od razu dostałyśmy pokój i jedzenie. Hotel czysty- sprzątany codziennie a ręczniki wymieniane na życzenie. Zero dudniącej muzyki od rana do wieczora. W pokojach też nie słychać sąsiadów obok ;) Trafiłyśmy na pokój z przecudownym widokiem na morze i stary Nessebar :) Obsługa hotelowa bardzo miła i uśmiechnięta ( z jednym malutkim wyjątkiem ;) ). Najlepiej będę jednak wspominać pana od grilla ...cudowny człowiek i pyszne "chickeny" w jego wykonaniu ;) Jeśli chodzi o kuchnię to nie była monotonna i w większości bardzo dobra ;) Najlepsze jednak były zupy ...palce lizać :) Zero długich kolejek przy bufecie i braku wolnych stolików (w sezonie). To samo tyczy leżaków przy basenie i na słonecznym tarasie. Woda w basenie ciut zimna ale dało radę popływać. Widoki z basenu fantastyczne... Na minus niestety drinki w opcji all - rozcieńczone i słabiuuutkie . Soki z automatu też mają wiele do życzenia. Ale to jedyne minusiki do których mogłabym się przyczepić. W trakcie mojego pobytu przeważali Anglicy i Polacy … i tu o dziwo właśnie Polacy wykazywali sie najlepszą kulturą :) W całym hotelu bezpłatny internet. Jeśli chodzi o organizatora TUI to jak najbardziej na plus i na kolejne wakacje polecę z tym biurem ponownie.Generalnie hotel godny polecenia i osobiście z chęcią bym tam wróciła.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

To był nasz pierwszy pobyt w Bułgarii. Jadąc byliśmy sceptycznie nastawieni do kraju teraz śmiało mogę powiedzieć, że było warto polecić. Mile zaskoczenie, kraj czysty zadbany.
Hotel mogę szczerze polecić ze względu na położenie, czystość i obsługę. Pokój codziennie sprzątany, cicho można się wyspać, klimatyzacja działa bez zarzutu. Widok z okna na morze, a taras z basenem na dachu super, idealne miejsce do relaksu. Jedyny minus to obiady mało zróżnicowane. Lunch dostępny między posiłkami taki sobie.

Dziękujemy, dana_w_z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SolMarinaPalace, Guest Relations Manager, Sol Marina PalaceOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dear dana_w_z,