trzeba odwiedzić

według mnie obowiązkowy do zwiedzenia będąc w Bułgarii, czemu? przede wszystkim dlatego że jest to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
786asiad
Wyspa Nessebar

Zachęcam do zwiedzania. Przepiękny punkt wycieczki w Słonecznym Brzegu.Polecam wędrówkę wąskimi... Przeczytaj więcej

Krzysztof H
Jastrzębie Zdrój, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 447)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce. Szczególnie ładne wieczorem kiedy uliczki zapełniają się turystami, zabytki są oświetlone a z tarasów widać panoramę Słonecznego Brzegu. Ze Słonecznego Brzegu można się tam dostać autobusem miejskim 5,4lv (za 4 os) lub motorówką 50 lv (za 4 os)

Dziękujemy, 845_ukaszc
Zrecenzowano: 2 września 2019

Cudowne miejsce na popołudniową wycieczkę. Miejsce godne zatrzymania się, poczytania informacji oraz zrobienia zdjęć i zgubienia się w gąszczu uliczek :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Nesebarze jest przepieknie. Klimatycznie w dzień i w nocy. Przepiękne uliczki stragany. Figi jedliśmy z drzew.

Dziękujemy, marcp789
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Byliśmy na wakacjach w Słonecznym Brzegu, który okazał się ubogą repliką Mielna z lat 90. Z całym przekonaniem twierdzę, że JEDYNYM miejscem godnym polecenia w regionie jest Stary Nessebar.
Piękne, klimatyczne, wąskie uliczki wypełnione sklepikami i restauracjami. W wielu lokalach gra muzyka na żywo. Co kilka kroków znajduje się jakiś kościół lub ruiny kościoła. Odwiedziliśmy to miejsce za dnia i wieczorem i za każdym razem było pięknie.

Dziękujemy, mariabF5929DE
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z piękniejszych miejsc w Europie, wąskie uliczki piękne zabudowania, restauracje nad brzegiem z panorama na morze i słoneczny brzeg polecam

Dziękujemy, iniesta81