Zapisz
Piękne stare miasto

Będąc w Słonecznym Brzegu warto odwiedzić Nessebar i przejść się klimatycznymi uliczkami. Miejsce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
emde9018
Wrocław, Polska
Stare Miasto

Przyjemne i urokliwe miejsce, polecam pokręcić się od uliczki do uliczki, koniecznie bez mapy i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2020
smartinka
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 512)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z piękniejszych miejsc w Europie, wąskie uliczki piękne zabudowania, restauracje nad brzegiem z panorama na morze i słoneczny brzeg polecam

Dziękujemy, iniesta81
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy dwa razy, bo po pierwszej wizycie chcieliśmy tam wrócić. Wspaniałe wąskie uliczki, stare kamienice okno w okno. Cudowne widoki na morze i zatokę. Mnóstwo knajpek, restauracji, sklepików itp. Do tego port rybacki. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, Kosjar
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wstapilismy tam po wyjściu z aqua parku. Trochę zmęczeni zrobilismy szybka runde po starym mieście. Jestem przekonany ze nastepnym razem jal bedziemy w okolicy spedzimy tam wiecej czasu. Sporo restauracji i klimatyczme uliczki.

Dziękujemy, 946piotrs
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do starego Nessebaru pierwszy raz pojechaliśmy zupełnie przypadkowo kiedy to okazało się ze ciuchcia nie jedzie w koło a tylko w jedna stronę i nas tam zostawiła widok na wieczór jest przepiękny jadąc ta właśnie ciuchcia polecam z piękna panorama dojeżdżamy pod sama bramę a potem to już tylko spacer pełen pięknych uliczek sklepików i punktów gdzie możemy zjeść również z widokiem są tez płace zabaw sklepy gdzie mozna się ubrać i nie tylko przepiękne miasto warte zobaczenia !

Dziękujemy, 55martynak
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Piękne uliczki, galerie, restauracje i kawiarnie oraz winiarnie. O każdej porze dnia piękne widoki. Odwiedziliśmy Winiarnie Messembria oraz Restauracje u Piotrka gdzie podają przepyszne mule.

Dziękujemy, JustynkaJ3