“Restquracja”
The Old Mill — recenzja

The Old Mill
Nr 39 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wszystko dobrze, restauracja godna polecenia, owoce morza smaczne, obslugaprzyjemna, Borys bardzo pozytywny.

Dziękujemy, Marta M

Zrecenzowano 6 września 2019

Powiem wi ze lepsze widoki na morze nie widzialem jedliszmy sac bułgarski był super smakowy do tego rakija ostra i koniec podoba mi się polecam na dobre zarcie

Dziękujemy, Arek S
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem wi ze tutaj jedzienie jest bardzo dobre jedlismy ryby i krewetki tez wino biale podobalo nam sie widoki sa super widac morze gory i tez sloneczny brzeg bym polecil dla pary albo romantyka

Dziękujemy, 169marcinj
Zrecenzowano 4 września 2019

Pyszne jedzenie szybka obsluga miła obsluga ładne kelnerki ogólnie same plusy polecam wszystko którzy chcą zjeść dobrze i tanio

Dziękujemy, KacperB184
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Tak paskudnej zupy rybnej nie jadłem w życiu i chyba nic gorszego mnie nie spotka.Kawałki ryby zanużone w letniej wodzie bez smaku z twardymi ziemniakami .Ochyda.Kalmary przyzwoite ale różniły się od tych w menu były podane bez sosu.

Dziękujemy, OskarOlaf

The Old Mill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The Old Mill? Podziel się wrażeniami!