“Kolacja z ryba”
The Old Mill — recenzja

The Old Mill
Nr 40 wśród 154 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem wi ze tutaj jedzienie jest bardzo dobre jedlismy ryby i krewetki tez wino biale podobalo nam sie widoki sa super widac morze gory i tez sloneczny brzeg bym polecil dla pary albo romantyka

Dziękujemy, 169marcinj

Zrecenzowano 4 września 2019

Pyszne jedzenie szybka obsluga miła obsluga ładne kelnerki ogólnie same plusy polecam wszystko którzy chcą zjeść dobrze i tanio

Dziękujemy, KacperB184
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Tak paskudnej zupy rybnej nie jadłem w życiu i chyba nic gorszego mnie nie spotka.Kawałki ryby zanużone w letniej wodzie bez smaku z twardymi ziemniakami .Ochyda.Kalmary przyzwoite ale różniły się od tych w menu były podane bez sosu.

Dziękujemy, OskarOlaf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NessebarOldMill, Public Relations Manager, The Old MillOdpowiedź udzielona 17 października 2019

We are sorry to hear this from you, keep in mind that this is a different food from the traditional polish one.
Welcome again and let us know all the specifics you want !

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tragiczna obsługa!!! Nie było kilku pozycji z karty, które wcześniej wybraliśmy. Namawiają żeby jeść u nich (pan przed restauracja), ale nie mają jedzenia... Bez sensu. Zamówiliśmy sałatkę, zupę i rybę. Tarator bardzo dobry, sałatka spoko ryby nie dostaliśmy a miała być. Szkoda czasu i nerw. Aaaa miałem jeszcze wspomnieć o brudnych szklankach. Polecam restauracje obok family Fish and grill jest pysznie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z widokiem na morze i przystań. Bardzo miła obsługa i czuć morski klimat. Polecam rybki są naprawdę dobre a zwłaszcza "grilled Sea bream". Dodatkowo dostaliśmy butelkę dobrego wina więc super!! Zapraszam serdecznie ;)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Gabriela G

The Old Mill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The Old Mill? Podziel się wrażeniami!