“Dobre żarcie”
The Old Mill — recenzja

The Old Mill
Nr 39 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pyszne jedzenie szybka obsluga miła obsluga ładne kelnerki ogólnie same plusy polecam wszystko którzy chcą zjeść dobrze i tanio

Dziękujemy, KacperB184

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Tak paskudnej zupy rybnej nie jadłem w życiu i chyba nic gorszego mnie nie spotka.Kawałki ryby zanużone w letniej wodzie bez smaku z twardymi ziemniakami .Ochyda.Kalmary przyzwoite ale różniły się od tych w menu były podane bez sosu.

Dziękujemy, OskarOlaf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NessebarOldMill, Public Relations Manager, The Old MillOdpowiedź udzielona wczoraj

We are sorry to hear this from you, keep in mind that this is a different food from the traditional polish one.
Welcome again and let us know all the specifics you want !

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tragiczna obsługa!!! Nie było kilku pozycji z karty, które wcześniej wybraliśmy. Namawiają żeby jeść u nich (pan przed restauracja), ale nie mają jedzenia... Bez sensu. Zamówiliśmy sałatkę, zupę i rybę. Tarator bardzo dobry, sałatka spoko ryby nie dostaliśmy a miała być. Szkoda czasu i nerw. Aaaa miałem jeszcze wspomnieć o brudnych szklankach. Polecam restauracje obok family Fish and grill jest pysznie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z widokiem na morze i przystań. Bardzo miła obsługa i czuć morski klimat. Polecam rybki są naprawdę dobre a zwłaszcza "grilled Sea bream". Dodatkowo dostaliśmy butelkę dobrego wina więc super!! Zapraszam serdecznie ;)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Gabriela G
Zrecenzowano 27 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Mile miejsce z przyjemnym, 3-piętrowym tarasem z widokiem na port i morze. Obsługa bardzo w porządku, mówiąca dobrze po angielsku co pozwala sie bezproblemowo dogadać, szczególnie jeśli masz specjalne wymagania. Dostępne sa tez dobre opcje wegetariańskie, serwis doradza co wybrac. Ceny ok, smak potraw również.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Marta S

The Old Mill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The Old Mill? Podziel się wrażeniami!