“Świeże produkty.Smaczne dania. Miła obsługa”
White Rose — recenzja

White Rose
Nr 13 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje

Idealna opcja dla tych, dla których świeżość produktów i dobra cena mają znaczenie. Wszystkie próbowane dania przygotowane przed posiłkiem. Grillowana ryba była grillowana, a nie smażona (o zgrozo zdarzyło się na starym mieście). Posiłki smaczne - pyszna zupa rybna, makrela. Troszkę słabiej z sałatkami praktycznie wszystkie, które próbowaliśmy takie same...
Polecam. W godzinach wieczornych warto zarezerwować stolik. Wystrój jak widać na zdjęciach - nowoczesny.
Bardzo miła obsługa :) Dziękuję.

Dziękujemy, Ania S

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść smacznie i tanio. Ceny w porównaniu z innymi lokalami są niskie, a obiady smaczne i porcje konkretne. Obsługa słabo mówi po angielsku, ale da się dogadać. Nie polecam jedynie zupy rybnej gdyż bolał nas po niej brzuch. Niestety często zdarza się że trzeba trochę poczekac w kolejce bo wszystkie stoliki są zajęte.

Dziękujemy, xMari339
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w centrum nowego Nessebaru. Jedzenie przepyszne, duże porcje, różnorodne potrawy, a przede wszystkim niskie ceny. Pomocny personel. W godzinach popołudniowych często trzeba trochę poczekać na wolny stolik ale można go wcześniej zarezerwować. Duże podziękowanie dla Dejsi

Dziękujemy, annaz803
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z restauracji korzystaliśmy w 2017 roku i teraz obecnie w 2019 roku. Przyjemne mniejsce. Trafiliśmy na pyszne dania i na trochę słabsze też. Ogólnie rzecz biorąc opinia na plus, korzystny stosunek ceny do jakości. Miła i skuteczna obsługa, szczególnie pani która zajmuje się rezerwacjami. Polecam grillowanego łososia , pstraga, kavarme. Nie polecam spaghetti carbonara- na zdjęciu.

1  Dziękujemy, Ala_Bama555
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Bardzo dobre dania. Trochę nieczytelne menu, ale obsługa pomaga wybrać coś super. Polecam, bo my tam wrócimy jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Dominik C

White Rose — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w White Rose? Podziel się wrażeniami!