“Rewelacyjna restauracja!”
White Rose — recenzja

White Rose
Nr 13 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w centrum nowego Nessebaru. Jedzenie przepyszne, duże porcje, różnorodne potrawy, a przede wszystkim niskie ceny. Pomocny personel. W godzinach popołudniowych często trzeba trochę poczekać na wolny stolik ale można go wcześniej zarezerwować. Duże podziękowanie dla Dejsi

Dziękujemy, annaz803

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z restauracji korzystaliśmy w 2017 roku i teraz obecnie w 2019 roku. Przyjemne mniejsce. Trafiliśmy na pyszne dania i na trochę słabsze też. Ogólnie rzecz biorąc opinia na plus, korzystny stosunek ceny do jakości. Miła i skuteczna obsługa, szczególnie pani która zajmuje się rezerwacjami. Polecam grillowanego łososia , pstraga, kavarme. Nie polecam spaghetti carbonara- na zdjęciu.

1  Dziękujemy, Ala_Bama555
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Bardzo dobre dania. Trochę nieczytelne menu, ale obsługa pomaga wybrać coś super. Polecam, bo my tam wrócimy jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Dominik C
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Od kilku dni szukaliśmy dobrej restauracji w okolicach Słonecznego Brzegu i w końcu znaleźliśmy! Prawdziwa smaczna i nie za droga kuchnia bułgarska. Pyszne owoce morza i ryby, mięsa i inne specjały. Dobre wino i piwo. Warto wcześniej umówić stolik by nie stać w długiej kolejce. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Lordus V
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Niskie ceny. Warto zadzwonić, aby zarezerwować stolik ze względu na dużą ilość gości. Bardzo dobra kavarma i pyszne sałatki.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, aga_around_the_world

White Rose — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w White Rose? Podziel się wrażeniami!