Nessebar

“Obiady i kolacje”
White Rose — recenzja

White Rose
Nr 13 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z restauracji korzystaliśmy w 2017 roku i teraz obecnie w 2019 roku. Przyjemne mniejsce. Trafiliśmy na pyszne dania i na trochę słabsze też. Ogólnie rzecz biorąc opinia na plus, korzystny stosunek ceny do jakości. Miła i skuteczna obsługa, szczególnie pani która zajmuje się rezerwacjami. Polecam grillowanego łososia , pstraga, kavarme. Nie polecam spaghetti carbonara- na zdjęciu.

1  Dziękujemy, Ala_Bama555

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Bardzo dobre dania. Trochę nieczytelne menu, ale obsługa pomaga wybrać coś super. Polecam, bo my tam wrócimy jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Dominik C
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Od kilku dni szukaliśmy dobrej restauracji w okolicach Słonecznego Brzegu i w końcu znaleźliśmy! Prawdziwa smaczna i nie za droga kuchnia bułgarska. Pyszne owoce morza i ryby, mięsa i inne specjały. Dobre wino i piwo. Warto wcześniej umówić stolik by nie stać w długiej kolejce. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Lordus V
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Niskie ceny. Warto zadzwonić, aby zarezerwować stolik ze względu na dużą ilość gości. Bardzo dobra kavarma i pyszne sałatki.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, aga_around_the_world
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem zachwytu ta restauracja. Ceny idą w parze z jakością. Pizza- tłusta i niedobra. Zupa brokułowa- żółta, paprykowa, nie ma nic wspólnego z brokułami, do tego podgrzana w mikrofali. Ryba (chyba pstrąg) złe pachniała, nie miała smAku. Drink mojito smakował jak cukier z woda ( ewentualnie herbata czeska do rozrabiania). RecenZje nie odzwierciedlają prawdziwego stanu w restauracji. Dla ludzi bez gustu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 114justynaj

White Rose — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w White Rose? Podziel się wrażeniami!