Nessebar

“Tak dobre, że mewy nam zazdrościły”
Aquamarin Bistro — recenzja

Aquamarin Bistro
Nr 26 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Sałatka dobra. Zupa rybna również. Mewy zerkały na nie ochoczo, jakby zamierzały nam je ukraść, co powinno wystarczyć za rekomendację.
Widok na morze również niczego sobie.

Dziękujemy, prz188

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Weszlismy troche z ulicy bo miejsce jest bardzo przytulne i ma dobry widok na port Neseberu. W srodku Pani mowila nawet po polsku, bardzo dobrze nas obsluzyla. Salatka Szopska byla swietna, Kyopoolu to swietne danie na przystawke (krem z grillowanych baklazanow i papryk), dodatkowo bardzo dobra grzanka i piwo.

Ceny bardzo przystepne!

Zdecydowanie warto dac szanse, na pewno odwiedzimy ponownie! Wielkie zaskoczenie, nie ma sie do czego przyczepic.

Dziękujemy, Doppelganger666
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Już mieliśmy ruszać w drogę powrotną z Nesebyru, ale usłyszeliśmy Pana grającego na skrzypcach. Wieczór był ciepły i w końcu skusiluśmy się na sałatkę (i rakiję) ;).
To był najlepszy, najbardziej romantyczny wieczór tego wyjazdu + Pan na skrzypcach świetnie dodający nastroju.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, DayTrip815267
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna schopska sałatka, prawdziwe frytki z ziemniaków (tak nam się wydaje, pyszne) - tylko tyle zamówiliśmy, ale chcemy spróbować więcej.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Porównaliśmy ceny w kilku lokalach i tu było dosyć tanio, zapewne ze względu na widok na port, a nie na otwarte morze. Jedzenie bardzo smaczne, Pani z obsługi przemiła, podmieniła nam menu na takie z językiem polskim.
Co do jedzenia - zjedliśmy pelamidę z rusztu i płaszczkę smażoną w panierce. Pelamida miała nieco suche mięso, ale naprawdę smaczne (kilka głosów ;) ), płaszczka za to miała bardzo specyficzną, wodnistą konsystencję, ale w smaku była w porządku.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, diasko

Aquamarin Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Aquamarin Bistro? Podziel się wrażeniami!