Nessebar
Wyjątkowe miejsce

To miejsce powinien odwiedzić każdy obowiązkowo, kto będzie kiedykolwiek w nesebyr. Nigdy wcześniej... Przeczytaj więcej

Gogaroga
G E N I A L N E

O tym miejscu nie da się powiedzieć złego słowa. Anioł pamiętał nas po jednej wizycie (a sporo osób... Przeczytaj więcej

MWoyczynski

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w winiarni podczas wycieczki zorganizowanej. Wina pyszne, kompletnie inne niż w Polsce. My wybraliśmy różane :)
Prezentacja na 5+.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 66aleksandraw
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo dynamiczna prezentacja win połączona z degustacją. Dużo wiadomości o winach, polecam wino migdałowe. Pozostałe też świetne.

Dziękujemy, Mirosław C
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna winiarnia niepowtarzalny klimat. Obsługa wspaniała a szczególne wyrazy uznania dla Alisy ktora swietnie nas obsluzyla i była przemiła. Wino bardzo dobre koniecznie należy odwiedzić to miejsce będąc w okolicy.

Dziękujemy, wojciechl69
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo dobra winiarnia.. Świetna degustacja wina bialego, czerwonego, rozanego, migdalowego, figowego i rakijii...ceny moze nie najnizsze 17-20 leva za butelke 0.7 , ale mysle ze warto sobie kupic butelke, dwie lub wiecej prawdziwie smacznego winka chociazby zeby poczestowac swoich znajomych, rodzine, sasiadow- opowiedziec jakas historie:) Serdeczne pozdrowienia dla Alisy ktora nas swietnie obsluzyla , nawet dobrze mowila po polsku...My wszyscy bardzo zadowoleni...

Dziękujemy, Karol B
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna winiarnia z przepysznymi wyrobami. Prezentacja wina białego, czerwonego, migdałowego, różanego oraz rakiji. Tak dobrych jakościowo win, aż szukać ze świecą. Sama obsługa bardzo przyjemna i przede wszystkim zabawna! Polecam Pana Stogana, który opowie ciekawie i zabawnie o winach w kilku językach (angielski, ruski, polsko-czeski)! Naprawdę pracownik na wagę złota Ceny są bardzo niskie, które są w granicach 18-20 lv za butelkę wina (0,5l) oraz rakija za 25 lv. Tą winiarnie trzeba odwiedzić! Jako jedyna tak bardzo oblegana bo na wysokim poziomie prowadzona. Darmowa przesyłka wina do hotelu w okolicach Nesseberu. Do 3-paka mała butelka wina gratis

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, czarnaafrica