Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Wspaniałe bułgarskie wino

Odwiedzajac Nessebar nie można nie odwiedzić tego miejsca. Pani opowiada o każdym winie, darmowa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
emde9018
Wrocław, Polska
Obowiązkowy punkt wycieczki do Nesebaru ;)

Świetne miejsce z dekustacją bardzo dobrego lokalnego wina. Będąc w tym w Nesebar naprawdę warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 września 2020
804dominikw

Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo dynamiczna prezentacja win połączona z degustacją. Dużo wiadomości o winach, polecam wino migdałowe. Pozostałe też świetne.

Dziękujemy, Mirosław C
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna winiarnia niepowtarzalny klimat. Obsługa wspaniała a szczególne wyrazy uznania dla Alisy ktora swietnie nas obsluzyla i była przemiła. Wino bardzo dobre koniecznie należy odwiedzić to miejsce będąc w okolicy.

Dziękujemy, wojciechl69
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo dobra winiarnia.. Świetna degustacja wina bialego, czerwonego, rozanego, migdalowego, figowego i rakijii...ceny moze nie najnizsze 17-20 leva za butelke 0.7 , ale mysle ze warto sobie kupic butelke, dwie lub wiecej prawdziwie smacznego winka chociazby zeby poczestowac swoich znajomych, rodzine, sasiadow- opowiedziec jakas historie:) Serdeczne pozdrowienia dla Alisy ktora nas swietnie obsluzyla , nawet dobrze mowila po polsku...My wszyscy bardzo zadowoleni...

Dziękujemy, Karol B
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna winiarnia z przepysznymi wyrobami. Prezentacja wina białego, czerwonego, migdałowego, różanego oraz rakiji. Tak dobrych jakościowo win, aż szukać ze świecą. Sama obsługa bardzo przyjemna i przede wszystkim zabawna! Polecam Pana Stogana, który opowie ciekawie i zabawnie o winach w kilku językach (angielski, ruski, polsko-czeski)! Naprawdę pracownik na wagę złota Ceny są bardzo niskie, które są w granicach 18-20 lv za butelkę wina (0,5l) oraz rakija za 25 lv. Tą winiarnie trzeba odwiedzić! Jako jedyna tak bardzo oblegana bo na wysokim poziomie prowadzona. Darmowa przesyłka wina do hotelu w okolicach Nesseberu. Do 3-paka mała butelka wina gratis

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, czarnaafrica
Zrecenzowano: 2 września 2019

Konieczne miejsce do odwiedzenia w Old Nessebar.
Darmowe degustecje win: białe, czerwone, rakija, różane, migdałowe itp.
Duże butelki 17-20lv, małe ok. 11 lv. My zakupiliśmy 2 duże bo się zakochaliśmy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karolina C