Wyjątkowe miejsce

To miejsce powinien odwiedzić każdy obowiązkowo, kto będzie kiedykolwiek w nesebyr. Nigdy wcześniej... Przeczytaj więcej

Gogaroga
G E N I A L N E

O tym miejscu nie da się powiedzieć złego słowa. Anioł pamiętał nas po jednej wizycie (a sporo osób... Przeczytaj więcej

MWoyczynski

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna winiarnia z przepysznymi wyrobami. Prezentacja wina białego, czerwonego, migdałowego, różanego oraz rakiji. Tak dobrych jakościowo win, aż szukać ze świecą. Sama obsługa bardzo przyjemna i przede wszystkim zabawna! Polecam Pana Stogana, który opowie ciekawie i zabawnie o winach w kilku językach (angielski, ruski, polsko-czeski)! Naprawdę pracownik na wagę złota Ceny są bardzo niskie, które są w granicach 18-20 lv za butelkę wina (0,5l) oraz rakija za 25 lv. Tą winiarnie trzeba odwiedzić! Jako jedyna tak bardzo oblegana bo na wysokim poziomie prowadzona. Darmowa przesyłka wina do hotelu w okolicach Nesseberu. Do 3-paka mała butelka wina gratis

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, czarnaafrica
Zrecenzowano: 2 września 2019

Konieczne miejsce do odwiedzenia w Old Nessebar.
Darmowe degustecje win: białe, czerwone, rakija, różane, migdałowe itp.
Duże butelki 17-20lv, małe ok. 11 lv. My zakupiliśmy 2 duże bo się zakochaliśmy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, możliwość darmowej degustacji i usłyszenia coś niecoś o winiarskich tradycjach w Bułgarii, również w języku polskim. Nam prezentował Angel, bardzo miły i uprzejmy. Wina nam smakowały choć żadni z nas eksperci, ale to każdy musi sam ocenić. Bardzo fajna jest opcja dowozu do hotelu przy zakupie za min. ok.50-60 lev(3-4 butelki) żeby nie musieć chodzić z nimi po mieście. Polecamy!:)

2  Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Winiarnia niesamowita. Od razu zostaliśmy przywitani przez miłą panią Karinę, świetnie mówiącą po polsku. Obsługa na najwyższym poziomie - towarzyszące degustacji opisy i ciekawostki sprawiły, że wizyta była bardzo interesująca i godna zapamiętania. Oprócz prezentacji wina (swoją drogą, bardzo smaczne), były też kosmetyki (kremy, balsamy, perfumy), również własnej produkcji. Warto udać się w odwiedziny tego miejsca i poznać Bułgarię od innej strony.

Dziękujemy, cysia09
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że za winem nie jestem polecam. Każde wino warte swojej ceny. Możliwość degustacji. Widać, że właściciele znają się na produkcji wino. Bez problemu można się dogadać po polsku.

Dziękujemy, 235dariuszw