Zapisz
Wspaniałe bułgarskie wino

Odwiedzajac Nessebar nie można nie odwiedzić tego miejsca. Pani opowiada o każdym winie, darmowa... Przeczytaj więcej

emde9018
Wrocław, Polska
Obowiązkowy punkt wycieczki do Nesebaru ;)

Świetne miejsce z dekustacją bardzo dobrego lokalnego wina. Będąc w tym w Nesebar naprawdę warto... Przeczytaj więcej

804dominikw

Zrecenzowano: 2 września 2019

Konieczne miejsce do odwiedzenia w Old Nessebar.
Darmowe degustecje win: białe, czerwone, rakija, różane, migdałowe itp.
Duże butelki 17-20lv, małe ok. 11 lv. My zakupiliśmy 2 duże bo się zakochaliśmy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, możliwość darmowej degustacji i usłyszenia coś niecoś o winiarskich tradycjach w Bułgarii, również w języku polskim. Nam prezentował Angel, bardzo miły i uprzejmy. Wina nam smakowały choć żadni z nas eksperci, ale to każdy musi sam ocenić. Bardzo fajna jest opcja dowozu do hotelu przy zakupie za min. ok.50-60 lev(3-4 butelki) żeby nie musieć chodzić z nimi po mieście. Polecamy!:)

2  Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Winiarnia niesamowita. Od razu zostaliśmy przywitani przez miłą panią Karinę, świetnie mówiącą po polsku. Obsługa na najwyższym poziomie - towarzyszące degustacji opisy i ciekawostki sprawiły, że wizyta była bardzo interesująca i godna zapamiętania. Oprócz prezentacji wina (swoją drogą, bardzo smaczne), były też kosmetyki (kremy, balsamy, perfumy), również własnej produkcji. Warto udać się w odwiedziny tego miejsca i poznać Bułgarię od innej strony.

Dziękujemy, cysia09
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że za winem nie jestem polecam. Każde wino warte swojej ceny. Możliwość degustacji. Widać, że właściciele znają się na produkcji wino. Bez problemu można się dogadać po polsku.

Dziękujemy, 235dariuszw
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pyszne bułgarskie wina. Doskonała, nienarzucająca się obsługa. Darmowa dostawa przy zakupie większej ilości. Polecam.

Dziękujemy, Margaret12345678901