Wyjątkowe miejsce

To miejsce powinien odwiedzić każdy obowiązkowo, kto będzie kiedykolwiek w nesebyr. Nigdy wcześniej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Gogaroga
G E N I A L N E

O tym miejscu nie da się powiedzieć złego słowa. Anioł pamiętał nas po jednej wizycie (a sporo osób... Przeczytaj więcej

MWoyczynski

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, możliwość darmowej degustacji i usłyszenia coś niecoś o winiarskich tradycjach w Bułgarii, również w języku polskim. Nam prezentował Angel, bardzo miły i uprzejmy. Wina nam smakowały choć żadni z nas eksperci, ale to każdy musi sam ocenić. Bardzo fajna jest opcja dowozu do hotelu przy zakupie za min. ok.50-60 lev(3-4 butelki) żeby nie musieć chodzić z nimi po mieście. Polecamy!:)

2  Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Winiarnia niesamowita. Od razu zostaliśmy przywitani przez miłą panią Karinę, świetnie mówiącą po polsku. Obsługa na najwyższym poziomie - towarzyszące degustacji opisy i ciekawostki sprawiły, że wizyta była bardzo interesująca i godna zapamiętania. Oprócz prezentacji wina (swoją drogą, bardzo smaczne), były też kosmetyki (kremy, balsamy, perfumy), również własnej produkcji. Warto udać się w odwiedziny tego miejsca i poznać Bułgarię od innej strony.

Dziękujemy, cysia09
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że za winem nie jestem polecam. Każde wino warte swojej ceny. Możliwość degustacji. Widać, że właściciele znają się na produkcji wino. Bez problemu można się dogadać po polsku.

Dziękujemy, 235dariuszw
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pyszne bułgarskie wina. Doskonała, nienarzucająca się obsługa. Darmowa dostawa przy zakupie większej ilości. Polecam.

Dziękujemy, Margaret12345678901
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

O winiarni wyczytaliśmy planując wycieczkę do Nesebaru. Miejsce położone w centrum starego miasta, ale przy ustronnej uliczce. Pracownicy powitali nas w języku polskim i zaprosili na darmową degustację. Podczas degustacji mieliśmy okazję posłuchać bardzo ciekawej i zabawnej prezentacji prowadzonej po polsku przez uroczą pracownicę tego miejsca. Skosztowaliśmy trzech rodzajów czerwonego wytrawnego wina, a po naszej prośbie także wina migdałowego (bardzo słodkie, ale będące fajną ciekawostką) oraz win bardziej wytrawnych od proponowanych standardowo przez winiarnię. Przy zakupie większej ilości korzystne pomocje, do trzech butelek czwarta, mniejsza gratis (do zakupionych sześciu gratis 2 małe albo 1 duża). Gorąco polecamy, miejsce warte odwiedzenia!

Dziękujemy, kaaarolina