Aquapark Nessebar

Super zabawa! Rozmaite zjeżdzalnie od łagodniejszych po mega ekstremalne- każdy znajdzie cos dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019
sstachu
Super!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
KorneliaL4
Słubice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 123)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super zabawa! Rozmaite zjeżdzalnie od łagodniejszych po mega ekstremalne- każdy znajdzie cos dla siebie! :-)
Polecamy zakup calodniowego biletu bo na prawdę jest co robic od rana do zamknięcia.
Poza tym: super bar w wodzie(!!!) przed scena, gdzie sa wykonywane animacje.
Gorąco polecamy!

Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przereklamowany, nadmuchany przez rezydentów aquapark. Najgorsze jest przemieszczanie się między atrakcjami. Mega gorące kamienie poklejone z wierzchu wysłanym elementem. Chodzi się w wielu miejscach jak po tarce do placków ziemniaczanych albo jak po patelni. Zapomnij o klaplkach, bo zejdziesz daleko od pozostawionych. Słabe zapachy w koło - jak w szalecie miejskim. Z pośród wielu średnich slizgawek są może trzy ciekawe do których w kolejkach stoi się około godziny.

Dziękujemy, marcp789
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super aquapark, byliśmy z 11-nastolwtnią córką i w ten dzień miałam swoje 32 urodziny! Zabawa idealna na urodzinowe szaleństwa (czułam się jak nastolatka, w towarzystwie córki). Bar wodny dla męża idelna miejacówka. Polecam również dla rodzin z bobaskami i starszymi dziwćmi. Jest strefa "ciszy i wypoczynku". Czysto, wesoło, ratowników i opiekunów od groma. Poza tym animacje w poludnie. Jedzenie super Darmowe busy!!! 80 eur straciliśmy na wszystko, zabawa przednia warta o wiele więcej.

Dziękujemy, KorneliaL4
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dobra zabawa, szczególnie tuż po otwarciu, póki nie ma jeszcze wielkich tłumów. Potem czas oczekiwania na skorzystanie z atrakcji staje się dość długi. Leżaków pod dostatkiem. Zróżnicowany poziom adrenaliny na zjeżdżalniach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie na terenie aquaparku, ani nie jest jakieś złe, jak na takie moejsce, ani zbyt drogie. Podsumowując - polecam.

1  Dziękujemy, Helena_R135
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwie godziny jazdy od Zlotych Piasków, 20 minut w kolejce po bilety ale bylo warto. Swietna zabawa, moj siedmioletni synek ciągnął mnie na wszystkie zjezdzalnie na ktorych mogl jeździć, niestety brakowało mu troche do 130 cm wzrostu zeby korzystać ze wszystkich atrakcji ale i tak bylo sporo miesc z ktorych skorzystalismy. Świetnie rozwiazana sprawa platnosci na terenie parku. Nie trzeba nosic ze soba pieniedzy. Doladowujesz w kasie zegarek kwota pieniędzy i później tym zegarkiem mozesz placic do wysokosci środków. Kase ktora nie wykorzystasz odbierasz przy opuszczaniu parku. Mnóstwo świetnych zjezdzalni poczawszy od malych dla dzieciaków po naprawdę ekstremalne. Park caly czas sie rozbudowywuje wiec za niedlugo bedzie tego jeszcze wiecej.
Bylismy tam praktycznie od otwarcia do zamknięcia.
Polecam

Dziękujemy, 946piotrs