Nessebar

“Naciągacze i oszuści.”
Restaurant Emona — recenzja

Restaurant Emona
Nr 7 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Kuchnie: Grill/rożen, Rosyjska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Omijajcie to miejsce jak tylko się da. Byliśmy z całą rodzinką 3 osoby dorosłe i dwoje dzieci. Na paragonie wbili 2 pozycję za dużo o prawie 80lewa i kłucili, że jest prawidłowo. Pozycje wpisane po Bułgarsku ale czytam po Rosyjsku. Jedzenie ja w Hotelu, dodatki typu frytki i sałatki jak z rana odgrzewane ale zimne. Mam nadzieję że tą recenzję ktoś przeczyta i nie da się zabić w butelkę. My nie zbiedniejemy, ale złodzieje się nie wzbogacą!!!

Dziękujemy, marcp789

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dramatyczne podejście do klienta przez kelnera. Mimo wybrania dań przed podejściem osoby która zbierała zamówienie musieliśmy wybierać dania na nowo, ponieważ wiele z nich brakowało. Kelner popędzał nas krzykiem, rzucał notesem i odchodził od stolika. Byliśmy w dwie rodziny, był problem z podzieleniem rachunku. Atmosfera była tak nieprzyjemna i stresująca, że w końcu sami nie wiedzieliśmy co zostało zamówione. Jedzenie całkiem smaczne, porcje niewielkie.

Dziękujemy, JAKEKNOCK
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie. Obsługa i lokalizacja na medal.Atmosfera bardzo miła.Polecam deser i zupę krem rybna.Tu trzeba byc

1  Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne i w dobrej cenie Szczegolnie owoce morza i desery. Mila atmosfera.Jak najbardziej polecam. Na pewno jak jestes w Nessebar przyjdz tutaj.

1  Dziękujemy, Małgorzata C
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widok na morze, pyszne owoce morza. Do tego pyszne winko i lokalne alkohole. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam ;)

1  Dziękujemy, 986krzysztofw

Restaurant Emona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Restaurant Emona? Podziel się wrażeniami!