“Opinia”
Piotrek I Mariola — recenzja

Piotrek I Mariola
Nr 79 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 1 września 2019

Super miejsce, bardzo smaczne jedzenie, przyjemna miła obsługa, wielu Polaków polecam, bo będziecie żałować wizyty ;)

Dziękujemy, Teresaflaszynska

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii o tym miejscu. Byliśmy tam z grupą przyjaciół z dziećmi i niestety ogromnie się rozczarowaliśmy. Obsługa fatalna. Pan Piotr- Bułgar zajęty był paleniem papierosów i popijania drinków a Pani Mariola przygotowując dla nas kawę paliła papierosa, który sterczał jej w kącikach ust. Wyglądała jak menelka ze schroniska dla bezdomnych. Przygotowanie kawy pomimo niewielkiego ruchu trwało 20 minut. Kelner młody chłopak z Polski nie miał o niczym pojęcia i o wszystko pytał pana Piotra, wyglądał na zagubionego i zażenowanego podejściem szefów. Jednak i tak sprawiał najlepsze wrażenie. Nie czuliśmy się tam mile widziani. Zdecydowanie omijajcie to miejsce i wybierzcie knajpy typowo bułgarskie

2  Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie pamiętam czy kiedykolwiek byłem w takim lokalu, gdzie nikt nie jest zainteresowany klientem. Wczoraj poszliśmy z przyjaciółmi na kawę. Czas oczekiwania na kawę wynosi dobre 20 minut, przy czym dodam że ruchu w tym czasie nie było. Pan Piotr wogóle nie przejawiał zainteresowania nami,wolał palić papierosa, popijać piwo i kłócić się z żoną ,niż podejść do nas. Żadnego rabatu dla turystów z Polski. Kelner młody chłopak chyba z łapanki próbował robić dobrą minę do złej gry lecz o wszystko musiał pytać wspomnianego pana Piotra, gdy zapytaliśmy kelnera po ile kawa najpierw powiedział że po 3 lewa, poczym podszedł zapytać szefa a szef stwierdził że nie po 3 a po 4 lewa. Zdecydowanie nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

Dziękujemy, Tomaaz C
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super świeżo, smacznie i przyjemnie. Polecam krewetki i wyśmienitą ośmiornicę. Ryby z grilla też przepyszne. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Fajna atmosfera, Kelner Maciej bardzo sympatyczny. Przepyszne mule.Ceny przystępne. Na prawdę polecam.

Dziękujemy, JustynkaJ3

Piotrek I Mariola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Piotrek I Mariola? Podziel się wrażeniami!