“Mega szama”
Piotrek I Mariola — recenzja

Piotrek I Mariola
Nr 79 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super świeżo, smacznie i przyjemnie. Polecam krewetki i wyśmienitą ośmiornicę. Ryby z grilla też przepyszne. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Rafał B

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Fajna atmosfera, Kelner Maciej bardzo sympatyczny. Przepyszne mule.Ceny przystępne. Na prawdę polecam.

Dziękujemy, JustynkaJ3
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super knajpka z polską obsług cenami przystępnymi porciami dość sporymi nad samym morzem .jeśli kiedykolwiek odwiedzę ponownie Nessebar odwiedzę również i ten lokal ..polecam

Dziękujemy, PawelN70
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Pierwszy raz byłem w Nessebarze u Piotra w 2012 roku. Już wtedy miąłem możliwość spróbować jego specjałów. W tym roku byłem ponownie i odwiedziłem ze znajomymi jego restaurację. Przez ten czas nie tylko jedzenie utrzymało swoją jakość, co jest sztuką w dziedzinie restauratorstwa, ale zyskało na smaku. Wydaje się, że jest jeszcze smaczniejsze. Ta sama uprzejma obsługa! Uśmiechnięty właściciel i personel. Super!!!
W 2012 ja z żoną tylko byliśmy oczarowani jedzeniem w tym roku wszyscy znajomi, których tu przywieźliśmy mlaskali z rozkoszy.
Byliśmy 8 dni i stołowaliśmy się tylko u Piotra i Marioli. Mieszkaliśmy 2 km od Nessebaru ale tylko tam szliśmy na żarełko. Ceny przystępne. Jedzenie pyszne.

Dziękujemy, Darek2016
Zrecenzowano 7 maja 2019

Smacznie i przystępnie cenowo. Super lokalizacja nad samym morzem.Właściciel ma korzenie polskie - mówi i rozumie po polsku. Jest bardzo bezpośredni - czasem w mało uprzejmy sposób.

Dziękujemy, ola u

Piotrek I Mariola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Piotrek I Mariola? Podziel się wrażeniami!